UA
  RU

  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні

  Той випадок, коли синьо-жовтий прапор майорить майже на кожній обкладинці світового престижного видання.


  Висвітлення війни в ЗМІ – важливий стратегічний крок, особливо якщо потрібно привернути уваги світової спільноти. Найкращий спосіб, у який це можна зробити – винести проблемну тему на першу шпальту свого видання. Так і зробили престижні журнали та газети по всьому світу.

  Синьо-жовтий стяг став одним із найпопулярніших і найвпізнаваніших в усьомі світі і це не дивно, адже всі незалежні та шановані видання не стоять осторонь проблеми і постійно висвітлюють її у свіжих випусках. Хтось вдається до карикатур, хтось обирає фото постраждалих, які пронизують, неначе голки. Редакція Marie Claire зібрала всі шпальти ЗМІ, які віддають данину нашій країні.


  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 1

  Польське видання Newsweek на своїй обкладинці розмістило фото Президента Володимира Зеленського у військовій амуніції. Назва журналу надрукована синьо-жовтим кольором, а головним написом стало: “Лідер вільного світу”.

  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 2


  Чеське видання Respekt на свою обкладинку помістив карикатуру путина в кров’яному морі.

  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 3

  Журнал Time опублікував обкладинку, на якій зображений прапор України з гаслом “Життя переможе смерть, а світло – темряву”.  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 4

  The Guardian віддав свою першу шпальту висвітленню війни в Україні та цивільним людям, які постраждали від цього нападу. Яскравим прикладом стала українка, котра була однією з перших жертв авіаудару російських військ по мирному населенню.


  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 5

  Італійський Vanity Fair також не залишився осторонь ситуації в Україні й випустив свіжий номер з чорно-білим портретом Володимира Зеленського. Також видання змінило колір букв назви на синьо-жовтий.

  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 6


  Французький Elle присвятив свіжий номер Україні. На його шпальті з’явилась українська дівчина в синьо-жовтим намальованим прапором на щоці та такою пов’язкою на голові.

  Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні-Фото 7

  Португальський Vogue також не залишився в стороні й випустив номер в синьо-жовтих відтінках з написами “мир, залишайся з Україною, кохання, людяність”.

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

  Статьи по теме