Pogodin Academy — місце, де ви зможете поринути у гештальт-терапію

Редагувати переклад

Пізнати себе, розібратися у своїх почуттях та емоціях. Виявити свої справжні потреби та навчитися будувати здорові стосунки з близькими. Такі цілі ставлять перед собою багато людей, які бажають жити усвідомленіше та щасливіше. Саме у цьому й допомагає Pogodin Academy — академія практичної психології, яка існує вже 27 років. Має понад 300 випускників у різних точках планети та 25 професійних викладачів у команді. Ближче познайомитись з Академією та її цінностями пропонуємо у цій статті. 

Pogodin Academy — місце, де ви зможете поринути у гештальт-терапію-Фото 1

Pogodin Academy — це простір, де кожен може отримати необхідні знання як для особистого, так й професійного розвитку. Адже Академія має різні навчальні напрями. Наприклад, ви можете здобути нову професію за 9 місяців на авторському курсі «‎Гештальт-консультант». ‎Або розпочати занурення у психотерапію, обравши для себе курс практичної гештальт-терапії. 

 

Засновник Pogodin Academy 

 

Одна з головних особливостей Академії полягає у тому, що вона має сильну та професійну команду тренерів, яку будуть працювати із вами. Засновником Pogodin Academy є Ігор Погодін — гештальт-терапевт із 27-річним практичним досвідом роботи. Дійсний член Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EAGT), кандидат психологічних наук та доцент. Автор понад 450 рецензованих наукових публікацій та 15 книг з психології та психотерапії. Також Ігор випускає цікаві та корисні відео на власному YouTube каналі. Вони допоможуть вам познайомитись із гештальт-терапією ближче, а також отримати відповіді на свої внутрішні запити. 

 

Цікаво, що Ігор є автором унікальної методології «Психотерапія переживанням», яка заснована на діалогово-феноменологічній моделі гештальт-терапії. Її суть полягає у тому, щоб навчитися переживати життя. Не боротися з його потоком, як ми всі звикли робити. А саме комфортно долати труднощі та проблеми, використовуючи свій внутрішній ресурс. Саме на цій методології й засновані всі навчальні програми Академії. Тому обираючи одну з них, ви зможете поринути у всі нюанси методу та відчути на собі його дію. 

Pogodin Academy — місце, де ви зможете поринути у гештальт-терапію-Фото 2
 

Навчання, яке надихає  

 

Головна ціль Академії показати, що психотерапія необхідна не тільки коли болить та людина має певні проблеми. Гештальт-терапія — це про пізнання себе та знання, які дозволяють жити комфортніше. Так, великий акцент робиться саме на те, що студенти отримають не просто теоретичну інформацію, а практичні навички. Те, що вони зможуть використовувати щодня у своєму повсякденному житті. Саме тому навчальні курси Академії не мають єдиного та певного сценарію. Pogodin Academy створює такі умови, які дозволяють проживати безліч життєвих ситуацій, ставити себе у різні позиції в них та глибоко поринати у взаємодії з людьми. 

Pogodin Academy — місце, де ви зможете поринути у гештальт-терапію-Фото 3

Академія має різноманітні програми навчання: 

 

  • Для тих, кому цікаво поринути у гештальт-терапію та розпочати знайомство із собою. Людей, які потребують у підтримці, яким хочеться бути у спільноті однодумців та щодня відкривати щось нове у собі. Разом з тренерами, які мають понад 10 років практичного досвіду роботи, ви зможете пройти цікавий та наповнений шлях. Отримати відповіді на свої внутрішні запити та навіть розпочати допомагати іншим. 

 

  • Для діючих психотерапевтів та фахівців, які тільки починають та бажають отримати потужну базу знань для професійного розвитку. Академія дає можливість здобути нову затребувану професію. Після 9 місяців інтенсивного навчання стати гештальт-консультантом, розпочати якісно допомагати людям та мати гарний стабільний прибуток. 

 

Ще більше деталей про навчання та програми ви зможете побачити на сайті Академії. Дуже зручно, що курси мають онлайн формат — це дозволяє розпочати знайомство із гештальт-терапією у комфортному режимі та у будь-якій точці планети. Пізнати себе краще, отримати підтримку та опору, у якій наразі дуже потребує кожен з нас.