“Нині найголовніше – психічне здоров’я”, – відповів герцог Кембриджський.
Серед членів британської королівської сім’ї прийнято тримати всі проблеми та неприємності таємно від своїх підданих. Монархія – сакральна “організація”, якою повинні бути за умовчанням чужі всі мирські турботи. Втім, на прикладі принца Вільяма переконуємось, що й англійські принци, королеви та герцоги — такі ж прості люди, як і всі ми, їхні вірні шанувальники та шанувальники.
Так, нещодавно з’ясувалося, що принц Вільям перехворів на коронавірус ще в квітні, але зважився розповісти про це лише через півроку. Зараз він, як і раніше, продовжує сяяти, і випромінювати доброту та позитивні емоції, які вкрай необхідні людям саме у цей темний час.
38-річний Вільям особливо відзначив усіх працівників невідкладних служб, які щодня ризикують своїм життям заради порятунку хворих. У середу старший син загиблої принцеси Діани особисто вручив спеціальну премію пожежникам.
“Вони повинні були пристосуватися під новий механізм роботи, продовжуючи рятувати життя, і допомагати тим, хто потребує їх. Тому всі ті досягнення, яким присвячено сьогоднішнє урочистість, стають ще більш значущими”, — розповів Вільям на протязі онлайн-церемонії. Fire Fighter’s Charity Spirit of Fire Awards.
Читай також: Меріл Стріп вручить Амаль Клуні престижну нагороду – Премію свободи
“Що ще важливіше, то це те, що навіть ті, хто перебувають на передовій, знають, до кого звернутися за підтримкою у разі потреби. Робота благодійного товариства Команда Пожежа Fighters благодійність і всіх, хто підтримує наші рятувальні служби, полягає в тому, щоб бути впевненими в тому, що добробут рятувальників є першорядним”, – продовжив принц Вільям.
Також герцог Кембриджський зауважив, що він був надзвичайно задоволений вручати нагороду Шилле Пател.
Нагадаємо, що раніше в 2020 році, коли ситуація з пандемією стала особливо серйозною, Вільям і його дружина Кейт Міддлтон доклали всіх зусиль для того, щоб підтримати саме рятувальників, які передусім стикаються з постійними стресами як працівники екстреної допомоги.
Патель працює менеджером з інклюзії в Лондонській пожежній команді, яка в березні 2019 року запустила United Minds — першу мережу підтримки психічного здоров’я бригади, щоб допомогти співробітникам отримати доступ до підтримки, якої вони так потребують. Тепер у команді Пател більше двохсот членів, які невпинно працюють під керівництвом особливої жінки.
У відео, розповідаючи свою історію, Пател каже, що вона сама вже давно живе із постійними тривожними станами та депресіями. Але саме після того, як вона поговорила із членами благодійної організації, їй вдалося отримати допомогу.
“Навіть як інклюзивного менеджера, я розповідала людям про те, що вони мають бути хоробрими та відкритими. Але я сама продовжувала носити багато масок”, – розповіла жінка. Також вона додала, що лише завдяки досвіду спілкування з пожежниками їй вдалося відкритися, та розповісти про своє психічне здоров’я.