UA
RU

Принц Вільям відвідав військових, які підтримують Україну

Редагувати переклад

Принц Вільям прибув до Польщі, щоб подякувати британським і польським військовим, які підтримують Україну, а також зустрітися з українськими біженцями. 

Принц Вільям відвідав військових, які підтримують Україну

Принц Уельський відвідав військову базу у Жешуві біля польсько-українського кордону. Там він зустрівся з міністром оборони Польщі Маріушем Блащаком і британськими та польськими військовими, які допомагають Збройним Силам України. Вільям розповів про мету поїздки до Польщі:

«Я тут, тому що хочу особисто подякувати польським і британським військам, які працюють у тісному та важливому партнерстві. Я також хочу віддати данину поваги людяності польського народу, яка надихає. Ви відкрили свої серця так само, як і свої домівки».

Принц Вільям відвідав військових, які підтримують Україну

Принц Уельський планує зустрітися з президентом Польщі Анджеєм Дудою і відвідати центр, де тимчасово мешкають українські біженці

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

На офіційній сторінці принца і принцеси Уельських в Instagram розмістили відео із центра і слова подяки:

«Завдяки щедрості польського народу знайшли притулок ті, хто тікає від війни в Україні. На жаль, гуманітарна криза триває, і багато біженців шукають притулку в таких центрах. Тут надають безкоштовне дворазове харчування, одяг, засоби гігієни, психологічну підтримку, навчають польської мови, допомогають із працевлаштуванням. Це справжній притулок на передовій гуманітарної кризи».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: royal.uk

Читайте також: КОРОЛЬ ЧАРЛЬЗ ЗУСТРІВСЯ З БІЙЦЯМИ ЗСУ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ