Про що жінка мовчить: Alyosha, співачка

Співачка Alyosha презентовала відео на трек LEBEDI. Зйомки кліпу відбулися в середньовічному замку XV століття. Артистка відповіла на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Мабуть, не можна серйозно говорити вголос, коли ти віриш в інопланетян (усміхається). Але, на мою думку, не можна мовчати, ба більше, навіть потрібно кричати: люди, вивчайте медицину самі та скрупульозно ставитися до того, шо вам «сиплять» зверху. Просто вивчайте задля чого ви носити маски, та що коїться з організмом, коли ви їх надягаєте постійно. Вивчайте інформацію про серце і як воно працюю. Дізнайтеся що таке кровоносні сосуди, про імунну систему загалом. Що таке кисень та вуглекислий газ. Ця інформація зараз доволі поширена, але, на жаль, люди цим не цікавляться. Проте, люди годинами витрачають свій дорогоцінний час, дивлячись телевізор, та вбивають година-за-годиною в нікуди і вірять про те, що лунає звідти.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Найприємніше — помовчати наодинці із собою. У мене дуже багато думок та тем, про які я хочу подумати та усамітнитись зі своїм внутрішнім «Я». Намагаюсь робити це кожен день. Але, повірте, у великій сім’ї, та ще й із малечею — помовчати не виходить, як того б не хотілося (усміхається).

Alyosha 2

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Не схильна хвалити або журити себе. Шкодувати про щось зроблене або незроблене — так. Проте, розумію, що це досвід. І він цінний. Я з вдячністю приймаю все. Щось вийшло гарно зробити — мені приємно від цього й доставляє насолоду. Якщо ні — роблю висновки. А найбільша насолода для моєї душі виражається в радості та щасті за своїх дітей, мого чоловіка і за їхні успіхи!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша — це наша планета Земля. Вона чудова, неможливо словами описати наскільки! Дуже мрію, щоби Планета була наповнена щастям для всіх живих істот: від людей до найменших представників флори і фауни. Щоби тут царював Рай. Людство, давайте збережемо її такою ж прекрасною для нашим майбутніх поколінь!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Лікувати людей енергетично. Хотіла б мати такі здібності, щоби відчувати, що саме людину турбує і як їй треба лікуватися без всяких пігулок. А лікувати насамперед потрібно серце та душу. Вважаю, що «захворювання» душі — це початкова сходинка фізичних захворювань.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоби це було?

Уся моя родина, яку я дуже люблю.

Alyosha 3

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним чоловікам личать сучасні жінки (усміхається).

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі пожалкуєте про це?

Напевно, як і більшість підлітків, не дослухалась до поради тепло вдягатися. А у свої вже 35 років — я слухняна дівчинка (сміється). Як мати трьох діточок, розумію наскільки це важливо. Особливо для жіночого здоров’я. Дівчатам народжувати, годувати, виховувати… Вірно кажуть: бережи здоров’я змалку!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Для мене зовнішність — це доволі поверхнева категорія оцінювання краси будь-якої людини. Для мене людська краса виражається далеко не в зовнішності, а у вчинках.

Чим пахне щастя?

Молочком матусі.

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: КОЛЯ СЕРГА, ШОУМЕН

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме