Про що жінка мовчить: MamaRika, співачка

Співчака  MamaRika в інтерв'ю виявилася такою ж розкутою та відвертою, якою ми знаємо її по відео. 
MamaRika 1
Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Зараз такий, час коли можна і варто говорити про все! Хоча я завжди притримувалася такого правила. Для мене правда і чесність — це просто, як дихати, хоча, можливо, для когось — ні. Легше жити, коли озвучуєш вголос свої думки і переживання, тим більше зараз ми так близько один до одного завдяки мережам.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Банально — із чоловіком (усміхається). По-перше, тому що ми 24/7 разом, по-друге, він дійсно та людина, із якою мені добре і в тиші, і в розмові. Він — моя зона комфорту.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Я взагалі люблю себе хвалити і люблю, коли це роблять інші (усміхається). Це мене стимулює і дає крила (звичайно, в розумних дозах). Але і самокритика теж мій коньок, іноді навіть занадто. Я постійно собою незадоволена, коли стосується роботи, і це теж не дуже круто. Саме тому все має бути в балансі, тому я і намагаюся притримуватися правила «і кнутом, і пряником».

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Найкрасивіша річ – це, думаю, посмішка дитини! Це заходи сонця, це музика, яка йде від душі, тут можна до безкінечності перечисляти. Життя — це і є, мабуть, те найкрасивіше і найцінніше що у нас є.

MamaRika

Читайте також: АРГУМЕНТ: СЕРГІЙ МАРТИНЮК, ЛІДЕР РОК-ГУРТУ «ФІОЛЕТ», ПИСЬМЕННИК

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотіла б вміти танцювати на супер-професійному рівні і писати картини. Думаю, я ще встигну реалізувати це в житті.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Коли в дитинстві вся родина збиралася за столом… Дитячі спогади — найцінніші і найтепліші, мабуть, у кожного з нас. Це та магічна флешка пам’яті, яку ти завжди носиш із собою. Найщасливіший час…

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

А можна тут піти від протилежного? Сучасним чоловікам НЕ личить відсутність манер, слабкість, невміння брати на себе відповідальність. Сучасним жінкам личить їхня самодостатність, але водночас саме вона робить слабкими чоловіків. Виходить — це замкнуте коло. Тут треба працювати обом сторонам (усміхається).

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

Я — ром! Швидко вставляє, а зранку ти ніфіга не пам’ятаєш (сміється). Ну і тут або тобі дуже сподобалося, або ж взагалі ні — саме такий ефект. І ніяких напівмір!

MamaRika 4

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ТАРАС ГОЛУБКОВ, РЕЖИСЕР ТА КЛІПМЕЙКЕР

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я була дитиною із дуже складним характером, але ми з мамою якось завжди домовлялися. Можливо до мене не відразу доходило все, що вона намагалася мені сказати, але ж в результаті мама завжди була права ,і я таки з нею погоджувалася. А ще я безмежно вдячна їй за можливість робити свої помилки в житті, за демократію відносин, довіру і свободу — завдяки цьому вона і досі моя найкраща подруга!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Бред Пітт — я ніколи не розуміла, чому від нього всі мліють. Він крутий актор,але із занадто солодкою мордахою як на мене, я люблю більш брутальних та неідеальних чоловіків. Хью Грант — ось хто сексі-мен із капітальною харизмою. І це при неправильних рисах обличчя, далеких від еталонів краси.

Чим пахне щастя?

Маминим борщем, збитим повітрям концертного залу, запахом тіла коханого чоловіка…

Фото: Andrew White, Надежда Руденко

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также