UA
RU

Про що жінка мовчить: Маріанна Сенчіна, дизайнерка бренду

Бренд жіночого одягу Marianna Senchina вирізняє вдале поєднання жіночого силуету та стилю унісекс. Його засновниця Маріанна Сенчина відповіла на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Мене як дизайнера турбують питання споживання одягу та екологічні аспекти, які з цього випливають. Пандемія показала, що людству не потрібно стільки речей, а брендам не потрібно видавати по вісім колекцій на рік. Пишаюся тим, що модель нашого бренду дозволяє оперативно відшивати лише під замовлення. Це стосується і баєрів та магазинів по всьому світу, що нас замовляють, так і замовлень через наш онлайн-магазин. Термін відшиву зазвичай — кілька днів, до того ж ми уточнюємо параметри клієнта для персональних замовлень і знаємо, що цю річ будуть довго і дбайливо носити. Сама я вірю у рісейл, коли знакові речі знаходять нових власників і отримують нове життя. Не уявляю схеми сталого розвитку з тими завалами мас-маркету, які виробляються сьогодні.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Спілкування з близькими додає енергії, але найкраще перезавантаження для мене зараз — побути наодинці та помовчати із самою собою. Піклування про дочку, яка з’явилася у нас на початку цього року, займає весь мій вільний від роботи час. Зараз для мене така нагода — справжня рідкість, та коли з‘являється можливість побути у повній тиші, я розцінюю це як справжню медитацію. Відводжу для себе принаймні 20 хвилин на день для self care: бьюті-маски для обличчя, обгортання для тіла або просто ванна із ароматичною сіллю.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Я — справжній перфекціоніст та дуже вимоглива до себе людина, тому не звикла хвалити себе, навіть коли для цього є привід. Останнім часом почала розуміти, що прислуховуватися до себе важливо. Лише нещодавно у медіа та соц мережах почали говорити про важливість ментального здоров’я, тому варто проводити роботу над собою: перезавантажуватись, святкувати свої успіхи, тверезо оцінювати невдачі та робити з них лише висновки.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Для мене найкрасивіша річ — вінтажні каблучки та кольє Cartier, які носила Грейс Келлі. Це перше, що спадає на думку, адже найкрасивішою річчю може вважатись тільки те, що має історичну цінність, перетворюється на вже культурний артефакт і знаходиться поза часом.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Моя найбажаніша суперсила — вміти знаходитися одночасно у двох місцях. Я молода мати, тому звісно хочеться насолодитися цією роллю. Але друга моя дитина — це бренд, якому також хочу віддаватися повністю, не йдучи на компроміси.

Про що жінка мовчить: Маріанна Сенчіна, дизайнерка бренду-Фото 1

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Ніхто не відміняв класичних чоловічих чеснот — мужності, впевненості у собі, амбіційності. Так само жінка не має втрачати м’якості, вміння любити та приймати себе. Можливо, гендерні ролі змістилися зараз, але людська природа, цінності та органічні прояви так швидко не еволюціонують.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Думаю, це могла би бути італійська класика – негроні. Це легкий на смак, але міцний коктейль, який поєднує у собі солодкі та гіркі ноти. Але через те, що нещодавно я стала матір‘ю, наразі для мене більш звичним є капучіно на мигдальному молоці, але не більше двох чашок на день.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Нажаль, діти не завжди розуміють дорослих і деколи різниця між поколіннями відчувається занадто сильно. Але після того, як у мене самої з‘явилась дитина, я зрозуміла, як кардинально змінюється мислення. Важко згадати конкретну пораду, але найголовніше, що мені радили батьки — це впевнено йти до своєї цілі, бути незалежною, мріяти та прагнути досягати успіху.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Гарна зовнішність — не та риса, якою має пишатись чоловік. Для мене набагато важливішими факторами є мудрість, щедрість, відданість. Якщо виділяти якісь конкретні типажі, це буде Венсан Кассель або Хав’єр Бардем. Мене ніколи не притягували типові красені, і вони якраз до них не відносяться.

Чим пахне щастя?

Для мене багато ароматів, пов‘язаних зі щастям. Наприклад, аромат паленого листя, який асоціюється із осінньою порою та нагадує про мій дім, бабусю та всю мою сім’ю. А сім‘я — це найдорожче, що в мене є.

Фото надані прес-службою

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ТАРАС ТОПОЛЯ, ФРОНТМЕН АНТИТІЛА 

Статьи по теме