UA
RU

Про що жінка мовчить: Наталія Бабенко, актриса

Акторка Наталія Бабенко в спортивній драмі «Пульс» зіграла Параолімпійську чемпіонку Оксану Ботурчук. Актриса погодилася відповісти на запитання рубрики Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Це дуже суб’єктивне питання, для когось це буде політика, для когось особисте життя. Я вважаю, що кожен сам обирає про що йому мовчати, а про що кричати. Найголовніше завжди залишатися людиною та не стверджуватись за рахунок інших людей.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мене оточують прекрасні люди, з якими не тільки весело проводити час, але і можна просто помовчати будь про що. В цих мовчазних моментах немає особливого часу, він трапляється будь коли.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Намагаюся хвалити себе щодня, за будь які дрібниці, адже треба любити себе та підбадьорювати. Сварю себе за лінь, але коли встаю і починаю щось робити, знову починаю пишатись собою (усміхається).

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Немає красивішої речі, ніж людська душа.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Напевно, вміти швидко вчитися новому! В принципі, я і так люблю освоювати щось нове, але вміти здобувати нові навички в коротші строки, це було б чудово для професії.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Дуже незвичне питання, добре, що в житті всі спогади лишаються при мені. Насправді, я не знаю, як можна обрати щось одне. Але знаю, що обов’язково лишила б у спогадах МОРЕ!

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасному чоловіку дуже пасує турбота, щирість та доброта. А жінці не личать плітки, лукавість та байдужість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

Я не дуже розбираюся в назвах коктейлів, але це було б на основі джину, свіже та з цитрусовими нотками. Тому що я прозора, як джин та в мені поєднується солодкий присмак з кислинкою, а кислинка, як відомо, не всім до душі! (Усміхається.)

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не знаю, в своєму житії я ні про що не жалкую. Я знаю, що все так, як має бути, це мій досвід, це моє життя. І я дуже вдячна, що мама не нав‘язує свою думку!

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Знову ж таки, це дуже суб‘єктивно, не хочу нікого ображати. Краса криється не тільки у зовнішності, тому треба наповнювати красою не тільки тіло, а і душу.

Чим пахне щастя?

Коханням, турботою та посмішками!

Дякуємо за допомогу в организації інтерв’ю кінотеатр Сінема-Сіті, де можна переглянути стрічку «Пульс»

Фото надала прес-служба

Читайте також: КНИЖНЫЙ ИЮЛЬ: КНИГИ ПРО ПУТЕШЕСТВИЯ 

Статьи по теме