Про що жінка мовчить: Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду

Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду. Вона тримає руку на пульсі подій українського культурного життя, і відіграє в них не останню роль. Вона погодилася відповісти на наші запитання про культуру, жінок та своє ставлення до життя.

Юлія Федів

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

У нашому житті все менше наставників, люди звикли концентруватися здебільшого на негативі та критикувати все довкола. Мені здається, не варто говорити вголос про те, у чому ти не є експертом, про те, що може демотивувати або знецінити людину, яка поруч. А ось про позитивні речі не можна мовчати. Набагато швидше можна досягти успіху в країні, якщо робиш внесок у власний розвиток та розвиток людей, які тебе оточують. Дуже важливо виділяти час, щоб сказати про цінність і важливість людей поруч, адже це допоможе і вам, і їм уникнути серйозних помилок та допоможе виростити покоління лідерів у нашій країні. Допоможіть людям стати кращими і вони відплатять вам тим, що покращить результати кожного, хто їх оточує.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Поруч з коханим дуже приємно мовчати, відчувати серцебиття одне одного і цінувати життя в миті.

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Здебільшого я себе сварю і часто несправедливо. Я відношуся до людей, які вважають, що, якщо вони критикуватимуть свою недосконалість, це допоможе їм рухатися вперед і мотивує. Однак виходить навпаки — самокритика лише гальмує та забирає велику кількість внутрішньої енергії. Тому наразі вчуся боротися з внутрішнім наглядачем і стаю добрим другом для самої себе, чого і всім бажаю. Потрібно любити себе та хвалити за незначні досягнення та навіть за помилки, адже це вже означає те, що ви зважилися щось зробити, а не стоїте на місці.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Небо, воно різне і завжди поруч.

Юлия Федив

Читайте також: ЯК РОЗВАЖИТИСЯ В БУДНІ: 22-26 ЛЮТОГО

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотілося б мати талант розвитку інших людей, а саме вміти відразу помічати потенціал в людях і розвивати сильні сторони тих, кого зустрічаю на своєму життєвому шляху.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Я людина шляху, постійного руху. Тому всі спогади, пов’язані з моїми подорожами різними континентами та країнами світу, хотілося б залишити у пам’яті до найдрібніших деталей.

Що личить сучасним чоловікам, а що прикрашає сучасних жінок?

Скромність личить обом. Прикрашає витримка.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Витримане віскі, чий насичений і збалансований смак легко порівняти з моїм терпким вибагливим характером.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі шкодуєте про це?

Ходити більше на дискотеки, а я ходила до бібліотеки. Все ж треба було і туди, і туди.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Я люблю чоловіків за невловимий шарм, енергію, яку ти відчуваєш, коли перебуваєш поруч. У мене немає кумирів, еталонів, про яких однозначно можна було б сказати привабливий чи ні, адже зовнішність це лише 1% причин, чому чоловіки подобаються жінкам. Набагато важливішими є манери, почуття гумору, рішучість, нестандартне мислення, захоплення і найважливіше ‒ енергетика (харизма).

Чим пахне щастя?

Для мене щастя пахне свободою, яку я відчуваю, милуючись безкрайнім бурхливим блакитним океаном, гуляючи густим смарагдовим запашним лісом після сильного дощу або ж стоячи на вершині гори і бачачи ще більше вершин попереду, вкритих легким туманом, крізь який пробиваються сонячні промені на світанку нового дня.

Фото надані прес-службою

Читайте також: ИСКУССТВО И БИОЛОГИЯ: ВОЛЬФГАНГ ГАНТЕР БЕРЛИНСКИЙ ХУДОЖНИК, РАБОТАЮЩИЙ С БАКТЕРИЯМИ НА ФОТОПЛЕНКАХ

Статьи по теме