UA
RU

Про що жінка мовчить: Юлія Ярмолюк, дизайнерка бренду J’amemme

Редагувати переклад
Цього сезону J’amemme намагалися передати атмосферу полотен Поля Сіньяка, французького художника-неоімпресіоніста, який писав атмосферні пейзажі Сен-Тропе і Кассі. Про фешн, арт та власні вподобання засновниця бренду Юлія Ярмолюк розповіла в рубриці Marie Claire.

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Одне з найголовніших питань у фешн-індустрії, яке варто піднімати, — застаріла модель сезонності. Щосезону бренди створюють величезну кількість виробів, а пізніше пропонують знижки та переносять речі в сток, заохочуючи надмірне виробництво. До того ж регулярні розпродажі, на мою думку, знецінюють працю дизайнера та всіх майстрів. Саме тому у мого бренду J’amemme не буває знижок та стокових позицій. Майже всі речі ми створюємо на замовлення, багато з них за індивідуальними мірками клієнта. Тканини для виробів опрацьовуються вручну, а клієнти дійсно готові чекати свої унікальні замовлення інколи і 2-3 тижні.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мовчати — це взагалі не про мене, адже я дуже комунікабельна людина, та й вся сім‘я у нас дуже говірка. Єдиний час, коли я можу насолоджуватися тишою та мовчанням — під час спа-процедур. Цей час я присвячую тільки собі.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Інколи я сварю себе за те, що занадто багато працюю, адже потрібно й перезавантажуватись, відпочиваючи. А похвалити себе можу за те, що останнім часом у неділю не відповідаю на робочі питання та проводжу цей час зі своєю сім‘єю.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Матеріальні речі не дивують  мене так, як, наприклад природа. Найкрасивішими для мене є океан, море, свіже повітря. А щодо фізичних арт-об‘єктів, мене надихає «Ставок з водяними ліліями» авторства Моне. Цей художник, незважаючи на проблеми із зором, писав картини, які знають та цінують у всьому світі.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотілось би вміти бути у декількох місцях одночасно, адже у мене постійно багато важливих справ. Зараз ми відкриваємо для J’amemme ще одне виробництво з експериментальним цехом, також я готую колекцію на наступну весну, яку ми представимо на показі в Нью-Йорку. А ще зараз займаюсь підготовкою сина до школи.

Юлія Ярмолюк 1

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Що може бути важливіше для жінки за народження дитини? Якою би сильною ти не була, у першу чергу ти мати, адже сім‘я — це найголовніше.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

На мою думку, чоловікам личить вихованість, харизматичність, сила волі, талант та вміння розвивати свою справу. Важливо, щоб людина любила те, чим займається. У жінках зайвими рисами я однозначно вважаю вульгарність, грубість, нахабство, лицемірство та дволикість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Це точно був би коктейль Белліні. Він легкий, яскравий та цікавий. А ще він родом з Італії, а я просто обожнюю все, що пов‘язано із цією країною.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Я завжди слухала тільки себе та довіряла своїй інтуїції. Вона у мене дуже сильна і я завжди можу на неї покластися.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Знаю, що багато хто вважає Бреда Пітта найбільш банальним прикладом найкрасивішого чоловіка у світі, але я його обожнюю (сміється).

Чим пахне щастя?

Я відчуваю його у ароматі лаванди, стиглих яблук, ранкової кави та листів пергаменту, якими перекладаються наші плісировки. А ще ним пахнуть кучері мого сина Северина.

Фото надала прес-служба

Читайте також: #BOOKSHELFY: КАТЯ ЦАРИК, РЕЖИСЕРКА 

Статьи по теме