UA
RU

росія краде мультфільм «Мавка. Лісова пісня»

Редагувати переклад

Творці українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» з’ясували, що мультфільм незаконно показують у російських кінотеатрах. 

росія краде мультфільм «Мавка. Лісова пісня»-Фото 1

Росіяни крадуть український мультфільм, але намагаються приховати цей факт. Кінотеатр, який незаконно демонструє фільм «Мавка. Лісова пісня», на анонсі сеансів ставить зовсім інший постер — мультфільму «Брати Супер Маріо у кіно». І все це називає передсеансним обслуговуванням до фільму «Мавка». Ось, що пишуть творці українського мультфільму:

«Один із російських кінотеатрів незаконно розмістив у себе на сайті анонс прем’єри від Universal Pictures — «Брати Супер Маріо у кіно» і вказав, що він, мовляв, буде показаний перед сеансами «Мавки». Незаконно — бо у нього, як і у будь-якого іншого кінотеатру в росії, немає дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів».

росія краде мультфільм «Мавка. Лісова пісня»-Фото 2

Український анімаційний фільм потрапив до тіньового прокату у росії. Російські кінотеатри продають квитки на один фільм, а показують завсім інший. На думку крадіїв мультфільмів, це — «передсеансне обслуговування». Творці «Мавки» зазначають:

«Анонси показів нашого фільму — муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше — прав на його дистрибуцію».

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» був створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Цей мультфільм з українською автентикою, але зроблений так, щоб бути зрозумілим найширшій аудиторії у всьому світі. Цей прийом спрацював. «Мавка» потрапила до прокату у більш, ніж 80 країнах світу, і стала найкасовішим українським фільмом

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Mavka. The Forest Song

Читайте також: ЧИ ПІДТРИМУЄ КАННСЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНУ: СКАНДАЛИ НА ЧЕРВОНІЙ ДОРІЖЦІ