UA
RU

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»

Редагувати переклад

Розпочато зйомки ігрового повнометражного фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»! В основі стрічки — п’єса Ігоря Білиця «Гей-парад».

Проєкт став переможцем 17-го конкурсного відбору Держкіно та учасником пітчингу професійної секції 12-го ОМКФ. Виробництвом займається кінокомпанія «Solar Media Entertainment».

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»-Фото 1

Сюжет. Провінційна шкільна вчителька, бажаючи врятувати свою родину від розпаду та кредитів, вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності», за умовами якої вони мають на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Тепер родина вимушена боротись із власною гомофобією та неприйняттям інакшості.

Режисер Аркадій Непиталюк так коментує задум стрічки: «Уроки толерантності» — така історія, що має потенціал стати фільмом, який зможе достукатися до нашого темного внутрішнього світу і розколоти камінь упередженості у тих, хто її має».

Попри неймовірні спроби ворога відібрати в українців можливість займатися улюбленою справою — українське кіно живе! Приємно бачити на знімальному майданчику 45 щасливих людей. Сподіваюся, скоро їх буде набагато більше,

— каже продюсер Сергій Лавренюк.

Читайте також: Netflix и Украинская киноакадемия дадут гранты 48 украинским кинопроектам для их реализации

Розпочато зйомки фільму Аркадія Непиталюка «Уроки Толерантності»-Фото 2

Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Людмила Тимошенко, Олексій Гладушевський.
Продюсер — Сергій Лавренюк.
У ролях:  Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга, Акмал Гурезов, Олександр Піскунов, Борис Георгіївський.

Статьи по теме