UA
RU

Рух VETERANKA запустив новорічний проєкт «Україна на зв’язку», покликаний об’єднати українців з усіх куточків світу

Редагувати переклад

22 грудня рух VETERANKA запустив новорічний проєкт «Україна на зв’язку», покликаний об’єднати українців з усіх куточків світу. Проєкт пройде у вигляді флешмобу в соцмережах, завдяки якому організатори хочуть зібрати 2 млн грн для 35 ОБр морської піхоти ім. контр-адмірала М.Остроградського. Війна руйнує зв’язки між рідними людьми, містом, країною, але українці їх зміцнюють! 

 

Рух VETERANKA запустив новорічний проєкт «Україна на зв’язку», покликаний об’єднати українців з усіх куточків світу-Фото 1

 

Зв’язок важливий для наших захисників та захисниць — він в буквальному сенсі є основою виживання. «++» мовою військових означає «все нормально». Часто це означає «Я живий». Щоб кожен з нас на зимові свята мав можливість відчути свій зв’язок із тими, кого любить та зі своєю домівкою, а наші військові мали якісний зв’язок при виконанні завдань, започатковоно флешмоб-збір «Україна на зв’язку». Мета проєкту: придбати  26 портативних радіостанцій, 15 автомобільних радіостанцій та технічне забезпечення для 35 бригади морської піхоти. 

 

Підтримати проєкт можна приєднавшись до флешмобу в соціальних мережах із фото та відео привітаннями з кожного міста України та світу під хештегом #українаназвязку або просто зробити донат на будь-яку суму за цим посиланням: https://send.monobank.ua/jar/DT1YP5Rp7

Детальна інструкція на сторінці організаторів – рух VETERANKA 

 

Кожен донат із будь-якої точки України та світу буде відображено зіркою на інтерактивній карті, якщо вказати в коментарях до платежу ваше місто чи країну.

 

«Наша мета, вкотре довести, всупереч російській пропаганді, що українці всього світу сьогодні — єдині. Найголовніше – це передати тепло нашої турботи військовим, які боронять Україну на фронті. Кожну гривню, отриману від вас ми витратимо на  придбання рацій для 35 ОБр морської піхоти ім. контр-адмірала М.Остроградського, щоб забезпечити якісний зв’язок для військових та показати, як ми їх підтримуємо та чекаємо», — підкреслює очільниця руху VETERANKA Катерина Приймак. 

 

Проєкт продовжиться до 22 січня 2024 року і завершиться у День Соборності України. 

Статьи по теме