UA
RU

Сара Джессіка Паркер стала продюсером фільму про українських артистів балету під час війни

Редагувати переклад

Акторка Сара Джессіка Паркер продюсуватиме документальний фільм «Перший ряд» (Front Row) режисерки Міріам Гуттманн. Стрічка розповідає про українських артистів балету під час війни.

Сара Джессіка Паркер стала продюсером фільму про українських артистів балету під час війни-Фото 1

Американська акторка Сара Джессіка Паркер стане продюсером документального фільму «Перший ряд», який розповідає про українських артистів балету під час війни. Про це повідомила медіа-компанія Scenery:

Сара Джессіка Паркер стала продюсером фільму "Перший ряд"

«Ми раді повідомити, що Сара Джессіка Паркер співпрацює зі Scenery. Вона стала виконавчим продюсером нового документального фільму Міріам Гуттманн «Перший ряд». Фільм демонструє незламний дух українських танцюристів, які утворюють фундацію The United Ukrainian Ballet».

Сара Джессіка Паркер стала продюсером фільму про українських артистів балету під час війни-Фото 3
 
«Перший ряд» знімає режисерка Міріам Гуттманн. Наразі фільм перебуває на стадії постпродакшну. Очікується, що робота буде завершена на початку 2024 року. Як зазначає авторка, стрічка розповідає історію Алекса і Олександра:

«Провідний артист балету Алекс їде в еміграцію, щоб уникнути війни. На цій війні боєць Олександр втрачає ноги. Вони стають добрими друзями, поки Олександр вчиться танцювати на протезах і репетирує з Алексом та іншими танцюристами балетної компанії The United Ukrainian Ballet. Цей виступ зменшить простір між першим рядом і першою лінією фронту».

Сара Джессіка Паркер стала продюсером фільму про українських артистів балету під час війни-Фото 4

Сара Джессіка Паркер була вражена стрічкою:

«У фільмі «Перший ряд» демонструються наполегливість і стан людини на тлі тяжкої війни. Надати цим танцівникам міжнародну платформу, щоб розповісти свої історії через силу, красу та дух балету, — велика честь».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: miriamguttmann.com, Instagram / Miriam Guttmann

Читайте також: SMALL TALK: ВІЙСЬКОВИЙ ОЛЕКСАНДР БУДЬКО З ПОЗИВНИМ «ТЕРЕН» ПРО АВТОБІОГРАФІЧНИЙ РОМАН «ІСТОРІЯ ВПЕРТОГО ЧОЛОВІКА»

Статьи по теме