UA
RU

Шоу Вірський vs Руставі: Танцювальний ринг мандрує Україною!

Редагувати переклад
Два легендарних колективи знову проведуть танцювальний поєдинок, що не має аналогів у жодній країні світу! 

Шоу Вірський vs Руставі: Танцювальний ринг мандрує Україною!-Фото 1

Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського та Державний Академічний ансамбль народного пісні і танцю Грузії «Руставі» зустрінуться на танцювальному рингу у великому турі по містах України! Учасники обох ансамблів продемонструють свою блискучу майстерність і оригінальну інтерпретацію національних танцювальних стилів Грузії та України.

Чотири роки тому ансамбль Вірського і «Руставі» вже зустрічались на одній сцені і підкорили глядачів своїм шоу. Після безпрецедентного успіху, на численні прохання глядачів, танцюристи знову зійдуться у поєдинку. Гостей чекають нові постановки, костюми, а також — безумовна майстерність танцюристів, грація і потужна енергетика двох дружніх країн!

Читайте також: В Національній опері представлять «Трістана та Ізольду» Вагнера. Пперше в незалежній Україні

Новий раунд обіцяє бути дуже гарячим: на сцені танцюватимуть 50 грузинських і 52 українських артиста. Ці танцюристи працюють з повною віддачею: вони танцюють так, що слова зникають, залишаючи самі емоції. Заінтриговані? Приходьте і відчуйте всю велич двох грандіозних танцювальних ансамблів на одній сцені!

Статьи по теме