UA
RU

Small Talk: Вірджинія Ефіра, виконавиця головної ролі в «Бенедетта»

Редагувати переклад

Напередодні прем’єри історичного трилеру «Спокуса» / Benedetta , який зчинив скандал на цьогорічному Каннському кінофестивалі виконавиця головної ролі акторка Вірджинія Ефіра розповідає про свій про перший досвід зйомок у знаного еротомана Пола Верховена.

Small Talk: Вірджинія Ефіра, виконавиця головної ролі в «Бенедетта»-Фото 1

 Чи знайома була вам творчість Пола Верховена до початку спільної роботи?

Моє знайомство з його творчістю почалося яскраво – з фільму «Основний інстинкт», який я переглянула ще підлітком. Мені сподобалося. Це чимось нагадувало стрічку «Вертіго», ще один мій улюблений фільм. Я робила перші кроки в авторському кіно, коли мені запропонували роль у фільмі «Вона»Верховена. То був фантастичний досвід.

У мене було лише вісім знімальних днів, проте я мала нагоду познайомитися з методами роботи Пола. Я швидко усвідомила, що він не тисне на своїх акторів, не маніпулює ними. Та я не зауважила, що він зацікавився мною, не було й натяку на те, що ми ще колись разом працюватимемо. Аж ось ми зустрілися і він розповів мені про книгу Джудіт К Браун. Я вперше чула про Бенедетту. Пол кілька разів наголосив, що у фільмі будуть сексуальні сцени, любощі з жінкою, та я щоразу відповідала: «Без проблем».

Small Talk: Вірджинія Ефіра, виконавиця головної ролі в «Бенедетта»-Фото 2

У фільмі є дуже несподівані сцени, як приміром та, у купальні – вона навіть відвертіша за сцени любощів.

От саме це подобається Полю в роботах фламандських примітивістів – викриття прихованого й забороненого, зокрема тайн людського тіла. А сцени сексу далися доволі легко, усе завдяки Полю і, звісно, Дафні. Простіше грати таку сцену, коли усвідомлюєш, що твоєму напарникові комфортно, не думаєш, що мусиш вирвати у нього щось, чого він віддавати не готовий.

Полові потрібно було, щоб я зобразила оргазм. «Голосніше, голосніше!» — вимагав він. А знімали ми, зауважте, у абатстві, повному відвідувачів! Я намагалася, та схоже було, наче я народжую трійню. (Сміється.) Важко сказати, чи це чимось нагадувало оргазм. І обличчя Дафне, що виринало у мене між ногами – то було наче богоявлення, щось таке чудернацьке. У тих сценах було багато усього. То була своєрідна хореографія.

Читайте також: Small Talk: Єлизавета Письмак, українська режисерка анімації

Фото надала компанія SVOEkino

Статьи по теме