UA
RU

Samll Talk: Альона Айгенманн, фаундерка Kyivness

Редагувати переклад
Альона Айгенманн, фаундерка Kyivness розповідає, у чому особливість маркету KYIVNESS та своє захоплення вінтажними речами.

Яна Барінова

Як виникла ідея створення заходу?

Олена — засновниця, багато років подорожувала світом та відвідала велику кількість маркетів в усьому світі. Цей досвід вона використала для створення KYIVNESS — як маніфест естетиці, світовій та українській.

До Різдва та Нового року готується багато заходів, чим серед відрізняється Kyivness вікенд?

Все, що презентовано на маркеті серед вінтажного сегменту — ексклюзивно. У симбіозі з музейною локацією — це унікальний досвід, який дозволить поринути в атмосферу київського шику та фірмового вайбу KYIVNESS.

Як було обрано учасників заходу?

У кожній категорії ми обираємо цікаві та автентичні проєкти: наприклад, косівська кераміка. Або відомі українські проєкти Gunia, Bevza. Головний критерій відбору — це якість, timeless речі та унікальність.

Kyivness

Kyivness 8

Яна Барінова

Kyivness 4

Kyivness 3

У KYIVNESS є історія, розкажіть вашу улюблену історію, пов’язану з ним.

KYIVNESS відбувався у маєтку Уварової, Українському домі, маєтку Лібермана, Малому Маріїнському палаці, в Одесі, в історичному готелі «Лондонська». Улюблена історія — кожного разу це щось нове. Зазвичай, це пов’язано з локаціями, адже вони історичні, знаходяться в урядовому кварталі. Мабуть, улюблена — це бачити, як люди похилого віку приходять на маркет і їм це подобається. Особливий кайф бачити мікс модної молоді та стильних бабусь.

Як ви ставитеся до вінтажних речей, та що є окрасою вашої власної вінтажної колекції?

Мені подобаються вінтажні речі, особливо декор. У мене велика колекція вінтажних горщиків, скла, картин та книжок. Люблю вінтажну кераміку. Окраса — вінтажні японські сумки та віяла (знайшла в Токіо), декілька американських табличок з назвою вулиць з Лос-Анджелесу та невелика добірка Chanel.

Фото надала пресслужба

Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»

Статьи по теме