UA
RU

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.

Редагувати переклад
Молода співачка NITA випускає особливу пісню із назвою VIDCHUVAYU про сміливість бути собою, та приміряє головні образи сезону АW20 з колекцій українських дизайнерів. 

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.-Фото 1

«Я сама пишу музику і тексти, але цю пісню «почула» всередині одразу майже готовою. “Справжня сила — це вірність собі” — продовжує співачка. Цим усвідомленням, я хочу поділитися зі світом».

 

Піаністка за фахом, випускниця Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, Анастасія Кравчук, з дитинства розуміла, що поєднає своє життя з музикою. Вона готова завойовувати серця слухачів, її творчість – це  сплетіння ніжного поп, jazz, соулу, інді та сучасної елетронної музики. Її пісні захоплюють слухачів щирістю та ніжністю. Окрім пісень, дівчина пише проникливі композиції для фортепіано solo. 

 

«Я відкрию тобі душу й серце своє… »  — йдеться у пісні. Якщо відважились відкривати світу найцінніше, тоді й сукню слід обирати від бренду який має статус “відкриття”, впевнені творці проекту. 

 

Читай также: Музика, що зцілює: Віртуоз Євген Хмара презентував новий альбом

Український бренд Jammeme  саме з таких, він встиг наробити галасу у світі та отримати визнання від головних стріт-стайл зірок планети, проте найголовніше — речі мають свій неповторний дизайн та впізнаваємі риси, такі як легкість та чарівність, що так личать нашій героїні.

 

«Ця пісня для мене дуже особлива. Я люблю класичне звучання аранжувань, проте завжди хотіла спробувати щось максимально сучасне. У цій композиції я дозволила собі експериментувати і спробувала те, про що так довго мріяла». Над записом та зведенням VIDCHUVAYU працював Роман Скоробагатько, який протягом довгого часу співпрацює із гуртом The Hardkiss. Пісню можна знайти на всіх музичних платформах та почути проникливу історію-зізнання дівчини. 

 

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.-Фото 2

 

Втілити в образі невловиму магію притаманну творчим дівчатам можливо завдяки яскравим речам від бренду Dafna May. «Я впевнена, що кожна дівчина на планеті, для якої творчість – це поклик, несе в собі іскру та блиск як частку космічного». 

 

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.-Фото 3

 

“Молодий український бренд Dasha Bashkevich, який впевнено завойовує свою аудиторію, знайшов відгук і в моєму стилі. Цей блискучий костюм дуже комфортний та водночас демонструє голлівудський шик, додає впевненості та грайливого настрою. Обожнюю топи та широкі брюки у повсякденному житті та на сцені також” – зауважує співачка.

 

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.-Фото 4

Читай также: Українські та іноземні музикантки підтримають жінок, які борються з раком грудей

Кожна колекція від Darja Donezz — це маніфест ніжності та дівочості. «Ця сукня з авторським принтом must have у гардеробі романтичних красунь» — посміхається Nita. 

 

Співачка NITA — музична прем’єра. Чуттєва музика і вишуканий стиль.-Фото 5

 

На противагу романтичному настрою, у сарафані від українського дизайн дуету Vorozhbyt&Zemskova, який протягом двох десятиліть підкорює серця українок стильним та інтелектуальним prêt-à-porter, Nita відчула себе впевненою та річушою амазонкою. 

 

«У своїй творчості я дозволяю собі бути різною. Я не прив‘язуюсь до одного жанру — пишу пісні, і інстументальну музику водночас. Мабуть, у цьому я не схожа на інших. Так само і з одягом — я люблю експериментувати, і відкривати себе по-новому у різному вбранні. Це допомагає краще зрозуміти себе і свої бажання».

 

photo: Maksym Getman

MUAH: Margo Yk

PR & PRODUCTION: Valerie Bashinskaya

Статьи по теме