Закрити
UA
історії війни
Мода

Стартував проект із аудіоісторіями від людей, що переживають війну в Україні

Поділись:

На платформі 211Steps стратував інформаційний проект «Історії війни в Україні» — одкровення реальних людей, життя яких на до і після розділила війна.

історії війни

У мобільному додатку 211Steps https://steps.211floor.com/en у вільному доступі розміщено історії жертв війни, які втратили сім’ї, будинки, друзів та навіть надію коли небудь повернутися додому. Як себе почуває та, кому у спину ставлять автомат? Про що думає дитина, на очах якої тільки що вбили матір? Як це — прокидатися не від будильника, а від вибуху сусіднього будинку? 

Ці історії спеціально перекладені англійською мовою та начитані в форматі  аудіо-подкасту, аби кожен по всьому світу міг почути правду з перших вуст. Ту правду, яку не будуть транслювати новини — бо медіа звикли говорити про масштабне, глобальне. Але наш мир, наша свобода, наше завтра починається у приватних розмовах та особистих зверненнях звичайних людей. Бо чого вартий цей світ, якщо в ньому немає місця майбутньому для дитини? Чого варте життя, якщо воно не може зупинити смерть? 

Зараз на платформі зібрано 4 історії людей із різних куточків України, яким вдалося виїхати з під обстрілів. Кожен з них пережив своє власне пекло. Кожен з них втратив свій дім. І ніхто не знає, чи поверне його собі знову. 

Історії збирали через знайомих та їхніх знайомих. Дивовижно, як Україна у цей час перетворилася на одну велику родину, де кожен знає один одного. 

Ми продовжуємо збирати історії. Вони будуть постійно оновлюватися. Адже їх сотні і тисячі – людей, які вижили, встояли і готові жити далі. Ми хочемо аби ці історії почув увесь світ, отож шукаємо способи розповсюдження їх далі і далі за межі України. 

Команда проекту 211Steps вже не перший рік працює над тим, аби доступ до якісного, чесного, справжнього контенту був у кожного. До війни у додатку 211Steps вийшло 4 особисті аудіо історії про Майдан і подальше життя людей після 2014 року.

211Steps – це мобільний додаток, на базі якого кожен може створювати і запускати власні аудіо історії, вистави, імерсивний досвід або гео гри.

Читайте також: АКЦІЇ ПРОТЕСТУ В ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАКАРБУЮТЬСЯ В ПАМ’ЯТІ: ВІД ПОЛЬЩІ ДО АМЕРИКИ