UA
  RU

  Талановита династія продовжується: Шарлота Казірагі

  Редагувати переклад
  Онука легендарної актриси та принцеси Монако Грейс Келлі, одна з найбільш прийнятих публікою представниць royals у світі. Яка ж вона неофіційна принцеса та найпопулярніша дівчина князівства?

  Талановита династія продовжується: Шарлота Казірагі-Фото 1

  Всього лише племінниця

  Її мати відмовилась від титулів для своїх дітей, тож фактично Шарлотта не є принцесою. Та незважаючи на відсутність титулу, преса полюбляє величати її саме так.


  Моя мати – принцеса, я – ні. Я – племінниця голови держави. Цей статус наділяє мене деякими представницькими обов’язками, та нічого надзвичайного чи обмежувального.

  Тож дівчина може спокійно будувати своє життя як забажає. Вона не лімітована протоколами, хоча й знаходиться під пильними спостереженням ЗМІ.


  Будучи членом княжої родини, щороку відвідує відомий Bal de la Rose, на якому проводиться збір коштів для фонду принцеси Грейс на допомогу хворим дітям. Крім цього, Шарлотта бере активну участь у житті своєї країни: вона є почесним головою Jumping International de Monte-Carloі та патроном Відділу громадської безпеки поліції Монако.

  Зокрема важливою подією є проведення Гран-прі «Формули-1», яке щорічно проходить в Монте-Карло. Шарлотта не лише бере участь в організації, а й вручає трофеї призерам.

  Читайте також: АМІРА АТ-ТАВІЛЬ — ПРИНЦЕССА НЕ ЗА НАРОДЖЕННЯМ, А ЗА ПОКЛИКАННЯМ


  Спортсменка від народження

  З дитинства дівчина займається кінним спортом. Досить швидко юна наїзниця почала здобувати перемоги на змаганнях, зокрема вона стала призеркою Гран-прі у Валенсії.

  Як відомо, Шарлотта досі займається не лише кінним, а й лижним спортом та плаванням. За все життя вона зробила декілька перерв: під час навчання та вагітності.

  До речі, після появи на телебаченні дівчину запросили представляти інтереси відомого італійського модного дому Gucci. І з тих пір креативні дизайнери контролюють стиль одягу спортсменки і надають екіпіровку для кінних змагань.  Талановита династія продовжується: Шарлота Казірагі-Фото 2

  Сальма Гаєк, Франсуа-Анрі Піно та Шарлотта Казірагі

  Робота із задоволенням

  Трохи про освіту. Дівчина з відзнакою закінчила Паризький університет, де отримала диплом з філософії та журналістики. Пізніше пройшла стажування в лондонській газеті «The Independent», у якій надрукували її твори.

  Шарлотта була редактором недільного додатка «The Independent» та «AnOther Magazine», головним редактором глянцю «Above». Однак покинула останню посаду, аби створити власний журнал «Ever Manifesto».


  Метою цього проекту є розширити обізнаність людей про побічні наслідки модної індустрії та надихнути до позитивних змін у стилі нашого життя, аби захистити планету для майбутніх поколінь. Її підтримали Стелла Маккартні та князь Альберт ІІ. Існує всього два випуски. Невелику кількість видань дівчина коментує так:

  Ми будемо випускати журнал тільки в тому випадку, коли у нас буде що сказати нового. Він буде невеликим, але наповненим сенсом, щоб люди його читали.

  Пристрасть до філософії

  Окрім моди, журналістики та спорту представницю княжої родини захоплюють «Філософські зустрічі», які вона проводить з 2015 року. На них збираються найкращі уми Європи.


  Про цей проект дівчина готова розповідати годинами:

  Ні, я, звичайно, не прокидаюся зранку з думками про Ніцше, не дивлюся годинами на небо і не переконую себе в тому, що знаходжусь в контакті з вічної силою, — сміється Шарлотта. — Я не так ставлюсь до філософії. Вона займає і сповнює. Я живу з бажанням – зрозуміти її. Це частина мене.

  Читайте також: КРОНПРИНЦЕСА МЕРІ: НЕ МРІЯЛА, АЛЕ СТАЛА

  Модна спадковість

  У представниць княжої родини очевидно дуже сильні гени. Її мати Кароліна та тітка Стефанія неодноразово позували для глянцю, а що вже казати про легендарну бабусю Грейс.

  Шарлотта з’являлась на обкладинці паризького Vogue, давала інтерв’ю для британського і зовсім нещодавно для мексиканського глянцю. Vanity Fair включили її до списку найкраще одягнених знаменитостей. А також дівчина встигла попрацювати з Montblanc.

  Однак найповажнішою, на думку більшості модниць, є співпраця з Gucci. Окрім вищезгаданого варто зазначити, що з 2012 року пані Казірагі стала представляти чи не всі продукти марки — починаючи від лінійки косметики, ароматів і закінчуючи аксесуарами.

  Талановита династія продовжується: Шарлота Казірагі-Фото 3

  На особистому фронті

  Що ж до приватного життя, то до 2015 року Шарлотта зустрічалась з актором Гадом Ельмалехом. Від якого народила старшого сина Рафаеля.

  1 червня 2019 року Шарлотта офіційно одружилась з кінопродюсером Дмитрієм Рассамом. У пари є спільний син Бальтазар, котрий зараз 12 у черзі на трон Монако.

  Все таки, бабусина любов до кіноіндустрії у неї в крові.

  Автор: Ліза Єрмоленко

  Статьи по теме