UA
RU

Театр як терапія: Підлітки з прифронтових міст збирають нову «Симфонію Донбасу»

Редагувати переклад
У шести містах сходу України відбувається міжнародний театральний проект «Misto to go – 2». 
Театр як терапія: Підлітки з прифронтових міст збирають нову «Симфонію Донбасу»-Фото 1

Школярі разом з берлінським музикантом Юрієм Гуржи, режисером Георгом Жено та художницею Анастасією Тархановою відправились у подорож музичним Сходом, щоб зібрати нову «Симфонію Донбасу» зі звуків, пісень, голосів та ритмів прифронтових міст. Команда проекту створює музичну виставу, театральний документальний фільм та записує альбом, який візьме із собою у гастрольний тур Україною та Німеччиною.

«Ми записали вже три потужні хіти у різних стилях, які відображають щоденне життя цих дітей. Але в той же час — говорять про великі теми, які існують зараз у світі: #MeToo, домашнє насилля, переоцінка ролі чоловіка у суспільстві та побуті — все це турбує сучасних підлітків і вони відверто та жорстко виборюють свої права. Але водночас, будують діалог у безпечному просторі. Вони репетирують доросле життя та своє до нього ставлення. Все, що зараз відбувається на Донбасі — це і є музика. Яку ми беремо з собою», — розповідає співзасновник проекту Театр Громадян, куратор Ден Гуменний.

Читай также: Магия женщин: 6 культовых фильмов про колдуний и волшебниц

Онлайн-прем’єра першої частину театрального фільму «Концерт, которого нет» вже відбулася у Комишувасі (Луганська область). На черзі такі міста, як: Лиман, Райгородок, Бахмут, Попасна та Миколаївка.

Проект «Misto to go – 2» створений за підтримки програми «Східне партнерство» Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. 

Статьи по теме