UA
  RU

  Telegram-канали, які допоможуть знайти транспорт та житло людям, що евакуюються

  Українці та сусіди-європейці надають допомогу біженцям з “гарячих” точок нашої країни.


  З кожним днем збільшується кількість волонтерів та людей, котрі прагнуть допомогти своїм співвітчизникам. Оформляється гуманітарна допомога, надається прихисток та транспорт всім, хто тікає від війни.

  Telegram-канали, які допоможуть знайти транспорт та житло людям, що евакуюються-Фото 1


  Люди, які не встигли покинути свої домівки до втручання російських військ на їхню територію, наразі мусять думати про те, в який спосіб їм себе захистити. “Зелені коридори” для жителів Маріуполя, Ірпеня, Гостомеля та інших міст та містечок, наразі, тільки мрія. Українці, які перебувають на більш безпечних територіях створили різноманітні чат-боти та канали в Telegram для допомоги своїм співвітчизникам. Ось перелік, який допоможе знайти транспорт, щоб виїхати та знайти прихисток на території України та сусідніх держав.

  Транспортна розв’язка

  Допомога людям України – платформа, на якій зібрана інформація щодо евакуації з різних міст України,  а також приймаються заявки для водіїв, котрі готові перевезти біженців з пункту А в пункт Б.

  Помогаем уехать – телеграм-канал, де українці організовуються та збирають групи людей для перевезення в безпечніші міста.


  Нам по дорозі – чат-бот, який збирає інформацію про тих, кому потрібна допомога в перевезенні та водіїв, синхронізує їх.

  Перевезення на кордоні України – канал, в якому зібрані оголошення щодо перевезень за кордон з різних міст України. Тут зібрана інформація добровольців-водіїв.

  Читайте також: На благо ЗСУ: Український бренд Siyai випустив лімітовану колекцію патріотичних регланів  Житлові умови

  Прихисток – платформа, яка призначення для пошуку житла на території неокупованої України. Тут можна не тільки знайти, а й запропонувати прихисток для біженців.

  Host4Ukraine – ресурс, де охочі іноземці пропонують кімнату чи повноцінне житло біженцям з України. Тут можна знайти безліч варіантів в різних куточках Європи.


  Shelter for UA – сайт, де зібрана інформація щодо житла в різних країнах. Воно доступно людям з України на волонтерській основі.

  Helplist – сервіс, де можна просити про допомогу з будь-якого питання, що стосується пересування, житла, а також потреба в ліках тощо.

  Фото: pixabay.com


  Статьи по теме