Закрити
UA
Мода

Тонкощі справи: дизайнер Denis Music про те, як створюються ювелірні вироби ручної роботи

Поділись:

Ми зустрілися з дизайнером ювелірних прикрас Denis Music та дізналися, як створюються коштовності ручної роботи та звідки він черпає ідеї.

DSC_0721

Про свою освіту:

«Я створюю прикраси своїми руками. Щоб навчитися правильно працювати зі сплавами, паяти, відливати, ознайомитись із технологічними процесами, мені довелося піти до Київського професійного ліцею ювелірного мистецтва. Там про дизайн не йшлося.»

Про натхнення:

«Я не знаю, звідки беруться ідеї. Ти прокидаєшся вранці, п’єш каву, чіпаєш щось і спостерігаєш за оточуючим, і в результаті за цілий день, місяць, рік у тебе в голові накопичується та обробляється інформація, яку ти потім реалізуєш відповідно до власного бачення.»

Про відчуття стилю:

«Я керуюся принципом: людина народжена вільною, і оскільки я людина, можу робити все, що захочу. Мої прикраси не зроблять будь-кого стильним, тут має бути інтелектуальний комплексний підхід до вибору життєвої позиції, одягу, прикрас. Якщо хтось розуміє, що хочу сказати, він купує мої вироби. Хоча є варіант, що це просто може бути модно зараз.»

Про минуле:

«Я працював графічним дизайнером близько 15 років і був ситий по горло реалізацією думок та амбіцій інших людей. Я втілював малий дизайн у формах, а тепер замість віртуальних файлів створюю маленький за розміром, але відчутний продукт.

Про свою справу:

«Я не вірю в дизайнерів, які йдуть трендами, – вони йдуть чужою дорогою. Дизайнери – це ті, хто висловлює своє бачення, їм неважливо, що цього сезону модно – червоний, синій колір або хутро.»

Про конкурентів:

«У 90% випадків українські ювеліри виготовляють копії. А власне дизайнерів не так уже й багато. Я спілкуюся з Валерієм Громовим, Майєю Котельницькою, Оленою Яструб, Дарі Черніковою та іншими, а на виставці Tranoi, наприклад, познайомився з божевільними японцями Detaj, які роблять кільця-бандажі, та бельгійцями Espèces, що розвивають в прикрасах тему кісток.»