UA
RU

Цієї осені в Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days

Редагувати переклад
Подія Kyiv Art & Fashion Days відбудеться 7-10 жовтня 2021.
Цієї осені в Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days-Фото 1

Цієї осені в Києві вперше пройде Kyiv Art & Fashion Days — фестиваль сучасного мистецтва, моди і культурних колаборацій. Мета проекту — затвердити Київ в статусі східно-європейської культурної столиці, хаба, де мода, музика, фотографія і перфоманс взаємодіють один з одним. Підтримка на глобальному рівні образу України як точки перетину талановитих людей і просування роботи місцевих художників поєднуються тут з бажанням дати представникам креативної сфери простір для обміну ідеями та досвідом.

Читайте також: Фестиваль «Нове німецьке кіно» оголошує програму

«Kyiv Art & Fashion Days — масштабний і довгостроковий проект, який в перспективі стане платформою, яка об’єднує дизайнерів, представників медіа, художників, культурних інститутів не тільки України, а й інших країн,» — коментує Софія Чконія, ідеолог Kyiv Art & Fashion Days.

На мій погляд, у таких творчих колаборацій є реальний потенціал формувати нову культурну мову і транслювати цінності України і країн Східної Європи на глобальному рівні. Для цього вже в першій ітерації проекту ми запросили представників провідної міжнародної преси, культурних і громадських діячів приїхати до Києва і побачити все на власні очі.

Першими учасниками фестивалю стануть бренди GUDU, ARTEM KLIMCHUK, Gunia Project, Lake Studio, Situationist, фотографи Davit Giorgadze, Julie Poly, арт-колектив Fungus та інші представники мистецтва і моди. Повний список учасників, а також розклад фестивалю, до якого увійдуть перформанси, панельні дискусії, презентації та покази на різних локаціях Києва, будуть оголошені найближчим часом.

Статьи по теме