UA
  RU

  «Тваринки — як діти, тільки їх заспокоювати не виходить»: допомога тваринам, які постраждали під час війни

  "Тваринки - як діти, тільки їх заспокоювати не виходить. Вибухів вони лякаються так, що від страху вбиваються", - зазначено на офіційній сторінці еко-парку "XII Місяців". Нижче інформація про тих, хто потребує нашої підтримки сьогодні.

  допомога зоопарку 5


  У зоопарку «Парк ХІІ місяців» під Києвом наразі сотні підопічних тварин знаходяться в епіцентрі бойових дій, без опалення, електрики та необхідної їжі для виживання. Тварини ось-ось загинуть. Директор зоопарку Михайло Пінчук просить про допомогу:

  • надіслати гуманітарні вантажі з продуктами харчування для тварин
  • терміново організувати евакуаційний коридор для вивезення транспортабельних тварин
  • доставити дизельне паливо до Демидова чи Литвинівки для щоденного обігріву інших вихованців

  допомога зоопарку 6


  «Фельдман Екопарк» у Харькові звернувся до громадськості із проханням про фінансову допомогу та запрошують волонтерів, які можуть дістатися до Екопарку та витратити 1-2 години на те, щоб нагодувати тварин. Деталі:  +380 50 924 8140 (директор парку)

  «Наш Екопарк знову обстріляли. Снаряди прилетіли до району експозиційного комплексу «Австралія». На жаль, без жертв серед тварин не обходиться, ті, хто не постраждав – дуже налякані, крім того, їх не надто часто, на жаль, вдається погодувати, до них зараз дуже важко дістатися, та й їжі не вистачає»

  допомога зоопарку 8


  Черкаський міський зоологічний парк забезпечений кормами на два тижні, але вони прийняли рішення накопичити резервний  запас кормів для тварин та фінансовий запас на їх закупівлю.

  допомога зоопарку 3

  допомога зоопарку  Вони будуть вдячні за Вашу допомогу та підтримку, як фінансову так і матеріальну (продукти харчування для тварин).

  #ВсеБудеУкраїна!


  Текст: офіційна Телеграм сторінка https://t.me/UkraineNow

  Фото: @feldman_ecopark, @zoo_12m

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»


  Статьи по теме