UA
RU

У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якій візьмуть участь і глядачі

Редагувати переклад
Глядачі дивитимуться виставу з салонів власних автівок і зможуть голосувати за танцівників.
У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якій візьмуть участь і глядачі-Фото 1

Наприкінці вересня українська незалежна танцювальна компанія Totem Dance Theatre покаже імерсивну виставу ARKAN – танцювальне реаліті-шоу, яке відбуватиметься просто неба, на автомобільній парковці київського ТЦ Атмосфера.

Ідея виникла у відповідь на пандемічну реальність: постановникам захотілося створити формат, який буде безпечним навіть за умов локдауну. Події ARKAN відбуватимуться на арені, від якої, наче екран, глядачів відділятиме лобове скло їхніх автівок.

У виставі діятимуть 10 персонажів, 10 архетипів, які по-різному проявлятимуть себе у взаємодії з іншими. Поняття “імерсивний” передбачає залученість самих глядачів. Протягом дійства вони зможуть анонімно голосувати за вподобаних персонажів, обираючи, хто з них дійде до фіналу та залишить гру. 

У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якій візьмуть участь і глядачі-Фото 2

У Києві вперше покажуть танцювальну виставу ARKAN, у якій візьмуть участь і глядачі-Фото 3

Вистава ARKAN досліджує штампи свідомості, адже, спираючись на них, ми щодня приймаємо рішення, які формують наше життя. Що є правильним чи ні? Добрим чи поганим? Етичним чи аморальним? Хто з оточуючих для нас свій, а хто — чужий?

Хореографія буде незвичною та еклектичною, тому що танцівники мають різний бекграунд. Один персонаж спирається на балетну техніку, другий на — крамп, інший працює в техніках контемпорарі і т.д. Лексичний матеріал хореографи Ярослав Кайнар і Олександр Вакуров продукують, спираючись також на імпровізаційні можливості танцівників та на характери обраних персонажів”,

— каже режисерка вистави Кристина Шишкарьова.

Читайте також: Від козацького віче до сучасного народовладдя: Інститут когнітивного моделювання запустив спецпроєкт про циклічність історії України

ARKAN поставлений на музику композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейко (формація NOVA OPERA).

Прем’єра відбудеться 25 та 26 вересня за підтримки Українського культурного фонду.

*Totem Dance Theatre – проєктна танцювальна компанія, яка об’єднує незалежних танцівників та митців з інших сфер. Totem Dance Theatre працює в напрямках сучасного танцю, перформансу, фізичного театру, а також долучається до створення масштабних розважальних шоу. Художня керівниця театру – Кристина Шишкарьова, хореографка, режисерка, продюсерка, викладачка сучасного танцю з 20-річним досвідом.

Статьи по теме