UA
RU

У застосунку «Дія» з’явиться посвідчення ветерана

Редагувати переклад

Скоро у застосунку «Дія» з’явиться посвідчення ветерана. Цей документ можна буде додавати й шерити. Наразі проходить бета-тестування. 

У застосунку "Дія" з'явиться посвідчення ветерана

У застосунку «Дія» з’явиться посвідчення ветерана. Документ стане доступним також для члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України. 

«Цифровий документ значно спростить життя ветеранів та їхніх сімей. Адже замість паперового посвідчення можна буде показати електронне з детальною інформацією, а також пошерити його в «Дії», — пояснили у Міністерстві цифрової трансформації.   

У застосунку "Дія" з'явиться посвідчення ветерана

Також у Міністерстві закликали оцінити нові можливостей у «Дії». Долучитися до бета-тестування можуть учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни. А також постраждалі учасники Революції Гідності, члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члени сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України. Щоб взяти участь у тестуванні, треба мати ID-карту або закордонний паспорт в «Дії», верифіковану картку платника податків.

У бета-тестуванні просять оцінити зрозумілість інтерфейсу, коректність та повноту даних, які підтягнуться в документ. А також перевірити, чи вдалося відобразити документ і чи коректно відображається фото на посвідченні.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство цифрової трансформації, Міністерство у справах ветеранів 

Читайте також: В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Статьи по теме