UA
RU

У застосунку «Дія» з’являться свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені

У застосунку «Дія» з’являться свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені. Документи підтягуватимуться автоматично.

У застосунку «Дія» з’являться свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені-Фото 1

Скоро у застосунку «Дія» з’являться свідоцтва про народження, шлюб, розлучення та зміну імені. Вони підтягуватимуться автоматично і знаходитимуться серед переліку документів. Для цього достатньо буде авторизуватися в застосунку. При чому свідоцтва про народження з’являться в обох батьків, а свідоцтва про шлюб, розлучення — в обох партнерів. Свідоцтва про шлюб, розлучення та зміну імені знадобляться, коли влаштовуєтесь на роботу, підтверджуєте зміну прізвища або оформлюєте пільги. Про народження дитини — при влаштуванні в садочок, школу, оформленні закордонного паспорта або пільг. 

Раніше для того, щоб додати свідоцтво про народження в «Дії», потрібно було вручну вводити серію й номер документа. Найближчим часом документ дитини підтягуватиметься автоматично за РНОКПП батьків. Також оновлені документи будуть доступні для батьків дорослих дітей, старших за 18 років. І для батьків-усиновлювачів та батьків, які змінили прізвище. 

Наразі йде тестування оновленого сервісу. У ньому можуть взяти участь громадяни України віком 14+, які мають верифікований податковий номер. У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що документи підтягуються автоматично, якщо про них є інформація в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Matteo Vella / Unsplash

Читайте також: ПОСВІДЧЕННЯ ВЕТЕРАНА ВЖЕ У ЗАСТОСУНКУ «ДІЯ»

Статьи по теме