UA
RU

Radioaktive Film та співпродюсерка серіалу «Чорнобиль» анонсували старт роботи над фільмом про Ігоря Сікорського

Редагувати переклад
Сценарій фільму з робочою назвою Mr. Helicopter / «Містер Гелікоптер» заснований на біографії винахідника Ігоря Сікорського.

Radioaktive Film та співпродюсерка серіалу «Чорнобиль» анонсували старт роботи над фільмом про Ігоря Сікорського-Фото 1

Стрічка розповідає історію неймовірно амбітного інженера та підприємця, що в період з 1938 по 1945 рік разом з однодумцями працював над удосконаленням інноваційної машини – гелікоптера.

Еміграція, особисті проблеми та, навіть, закони фізики стають у них на шляху. Проте, винахід, здатний врятувати мільйони життів у найскладніших кліматичних умовах, вартий того, аби за нього відчайдушно боротися. 

Режисером та автором ідеї стрічки виступив Сергій Чеботаренко, відомий своїми рекламними роботами для міжнародних брендів, зокрема Honda, Volkswagen, Subaru, Socar, Lenovo, Elle та інших. Стрічка стане другим повнометражним проєктом режисера після спортивної драми «Пульс», яка теж заснована на реальнiй бiографii. 

Читай также: Кристен Стюарт строит отношения с девушкой в трейлере фильма «Самый счастливый сезон»

«Я завжди мріяв відкривати такі Великі історії світові. Саме тому героїнею мого попереднього фільму стала українська чемпіонка Оксана Ботурчук. А головним героєм цього фільму — iнженер Ігор Сікорський, який народився у Києві та навчався у Київському Політехнічному Інституті, що тепер носить його ім’я. Людина, винаходи якого назавжди змінили життя людей у всьому свiтi та нашу з вами історію. Дуже важливо, що вже зараз на етапі препродакшна ми розуміємо, що мова фільму англійська. Для того, аби історію геніального українця побачило якомога більше людей у всьому свiтi», Сергій Чеботаренко, режисер. 

Виробництвом фільму займатиметься продакшн Radioaktive Film, який раніше працював над серіалом «Чорнобиль», документальною стрічкою «Нурієв» для Universal Pictures, а також 4 і 5 сезонами найуспішнішого французького телевізійного серіалу останніх років Le Bureau des Légendes / «Бюро легенд» для Canal +, який став одним із найпопулярніших європейських серіалів 2018 та 2019 років.

«Наш продакшн вже працював над великими проєктами для всесвiтнього кіно. Ми допомогли зняти “Чорнобиль” для HBO, який викликав дуже великий резонанc і отримав престижні міжнародні нагороди. Проте, наша команда завжди плекала амбіції зняти щось “про своє”. Тому, коли Сергій поділився задумом стрічки про Сікорського, я побачила неймовірний потенціал в цій картині. Я вірю, що цей фільм може прославити Україну, відкрити світові її можливості та талановитих людей минулого й сучасності», Євгенія Яцута, співзасновниця та виконавча продюсерка продакшн-компанії Radioaktive Film. 

 

Статьи по теме