Однією з найбільш вивчених сфер відносин і сексу на сьогоднішній день є жіночий оргазм.
Чого тільки варті пошуки горезвісної точки G. До речі, дослідники всього світу нарешті досягли згоди в цьому питанні і домовилися, що вона є, але не у всіх дівчат. Після цього відкриття світу могло здатися, що в тонкощах оргазму більше не залишилося загадок і, зрештою, розставлено всі крапки над «і». Але, як виявилося, ще далеко. Вчені не перестають тішити нас новими подробицями про насолоду. Тепер, наприклад, вони вивели три інноваційні види оргазму, про існування яких люди, можливо, і замислювалися, але не вимовляли цього вголос.
Якщо чесно, у тому, що у процесі оргазму мозок грає дуже значної ролі, ми знали давно. Особливо це знов-таки стосується жінок. Для більшості з нас, щоб досягти піку, недостатньо звичайних ритмічних рухів. У цей момент потрібна активна робота гіпофізу. До речі, сам собою оргазм дуже сильно впливає на мозок. За лічені секунди він наповнює його зарядом кисню та поживних речовин, а також гормонів – окситоцину та дофаміну, які відповідають за ті самі приємні відчуття.
У чому тут інноваційність, запитаєте ви? Справа в тому, що, як виявилося, досягти оргазму можна тільки за допомогою мозку. Це довели вчені під час проведення низки МРТ-експериментів у Ратгерському університеті, США. Жінки, які погодилися взяти участь у дослідженні, намагалися отримати оргазм без безпосередньої стимуляції, а лише силою думки. І у багатьох це вийшло – факт підтвердили прилади. Це вже встигли назвати ментальним оргазмом. Його можна досягти за допомогою еротичних фантазій, дихальних технік, рухів стегнами або абстрактних фантазій.
Як виявилося, досягти оргазму можна лише за допомогою мозку.
Читайте також: Говорить сексолог: Все про жіночий оргазм
Деякі жінки по секрету зізнаються, що люблять походи в спортзал не тільки через можливість підкоригувати свою фігуру, а й заради оргазму. Всі ті ж таки вчені вже встигли підтвердити факт того, що активні тренування можуть стати причиною приємних відчуттів. Справа в тому, що під час занять ми, як правило, повністю відключаємо мозок, глибоко дихаємо та активізуємо м’язи тазу, стегон та хребта. Всі ці фактори добре стимулюють настання раптового оргазму. Опитування та дослідження 370 жінок-добровольців показало, що на велотренажери припадає 15% усіх спортивних оргазмів, 20% дісталися йозі, а чемпіоном є так званий стілець капітана, призначений для прокачування м’язів преса.
Термін «коргазм» запровадили ще 1953 року. Його автором є американський вчений Альфред Кінсі, котрий активно займався вивченням цього феномену. Справу Кінсі у 2011 році продовжили спеціалісти з Університету Індіани.
Читайте також: ЦІКАВІ ПІДКАСТИ ПРО СЕКС І ВІДНОСИНИ
Ще один вид задоволення, який має багато спільного із мозком, але не з сексом. Це один із наймолодших видів оргазму, який почали активно обговорювати лише кілька років тому. Він полягає у задоволенні та «мурашках» по всьому тілу від звуків, дотиків або, наприклад, перегляду роликів. Кожен має свій, так званий, тригер ACMP. Когось у стан приємної млості кидають звуки, наприклад, шелест листя, а комусь для цього треба сходити до перукаря чи лікаря, щоб отримати дозу підвищеної уваги. Є й ті, кому для виникнення приємних відчуттів достатньо, наприклад, просто слідкувати за чиїмось плавним рухом рук.
Кожен має свій так званий тригер брейнгазму.
Наукового пояснення цей вид оргазм поки що не отримав, але вчені вже працюють у цьому напрямі. На даний момент вважається, що брейнгазм має щось спільне із задоволенням, яке деякі люди відчувають від прослуховування музики.
Фото: Gettyimages, pexels.com, unsplash.com