З 20 по 26 березня відбувся кіберспортивний онлайн-марафон WeSave! Charity Play. 24 найкращі професійні команди зі всього світу зіграли у Dota 2 і віддали всі зібрані під час змагань кошти – а це $187 724 – на боротьбу з коронавірусом.
Все прозоро та відкрито: всі засоби Ми граємо! Esports передадуть до фондів CEPI та GlobalGiving, які вже сьогодні допомагають медикам та фінансують розробку вакцини проти COVID-19. Під час складної ситуації у світі кіберспорт – єдиний вид спорту, який сьогодні пристосований до нових реалій та має можливість допомагати світові за допомогою гри. Тому гравці, спонсори та партнери із задоволенням взяли участь у цій благодійній ініціативі.
Читайте також: COVID-19: 10 ЧАСТО ПИТАННЯ ПРО НОВИЙ ВІРУС
Наразі ліки від COVID-19 немає – у лабораторіях Італії, Китаю, Японії, Франції та США намагаються знайти вакцину, яка уб’є вірус. У нинішніх умовах дуже важливо не залишатися осторонь проблеми. Саме так і вчинили відомі українські зірки.
Ната Жижченко (ONUKA), Мішель Андраде, Євген Філатов (The Maneken), Валерій Бебко із задоволенням записали відеозвернення на підтримку турніру! Ось що вони кажуть:
Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA:
Незалежно від того, де ми зараз, ми можемо допомогти врятувати світ, беручи участь у цій акції.
А от українсько-болівійська співачка Мішель Андраде навіть заспівала на підтримку турніру:
Ціль WeSave! Charity Play – боротьба з коронавірусом. Сьогодні я поділюся з вами своїм новим синглом і хочу нагадати, що підтримка є дуже важливою, особливо сьогодні.
Валерій Бебко із музичного гурту The HARDKISS:
WePlay! Esports розпочала чудову ініціативу – кіберспортивний онлайн-марафон. Його мета – боротьба з коронавірусом. Тож підтримайте!
Євген Філатов, композитор та саунд-продюсер ONUKA та The Elephants, засновник гурту The Maneken:
Залишайтеся вдома, працюйте вдома та беріть участь у WeSave! Charity Play. Чи вірите чи ні, але сьогодні, в такий кризовий час, перебування вдома – це ключове завдання.
Радіємо, що українські зірки небайдужі до проблем, пов’язаних із вірусом: відкрито підтримують такі ініціативи та демонструють єдність у боротьбі з пандемією. Усі зібрані під час марафону кошти порівну розділять між двома організаціями, CEPI та GlobalGiving: перша забезпечує потреби лікарів та тих, хто перебуває в зонах ризику, а саме займається закупівлею масок, захисних засобів та медичного обладнання, а друга інвестує у розробку вакцини.