UA
  RU

  Хто вони: українські бойові бабусі, якими захоплюються Квентін Тарантіно, Дженіфер Еністон, Стівен Кінг й інші зірки

  Селебріті всього світу висловлюють свою підтрумку Україні у війні з росією. Пишуть слова підтримки та публікують фотографії військових, наслідки бойових дій та мирних жителів. Зірками мережі стали бабусі, чиї фото опублікували Емануель Беар, Дженіфер Еністон, Стівен Кінг тощо. Ми вирішили дизнатися, хто ці бабусі.

  Пані Валентина, Маріуполь


  бойова українська бабуся

  Фото пенсіонерки з Маріуполя Валентини Костянтинівської облетіло соцмережі. Зокрема його опублікувала американська актриса Дженіфер Еністон. На фото пані Валентина з автоматом проходить бойовий вишкіл під керівництвом професійних інструкторів.


  Фото пані Валентини з автоматом опублікував також кореспондент NBC Річард Енгель.

  Пані Валентина

  «Українська бабуся Валентина Костянтинівська з автоматом Ак-47 тренується захищатися від можливого нападу Росії. «Твоя мама теж зробила б так», – сказала вона мені», – йдеться у підписі.


  Бабуся Лідія, Харків

  війна

  Бабуся Лідія, уродженка Харкова. Її фото з автоматом опублікував Квентін Тарантіно у себе на сторінці в Інстаграм.  бабуся Тарантіно

  Та Флоренс Деладрієр, фешн-редакторки Marie Claire International на своїй сторінці в Instagram-акаунті. Відома французька актриса Еммануель Беар зробила репост фото зі словами підтримки: 


  «Ці українки борються вже не за свої права, а за своє виживання!»

  Та вперше фото войовничої бабусі запостила в Instagram-акаунті її онука Валерія Усачова. До війни Валерія була б’юті-інфлюенсером та косметологом. Наразі бабуся Лідія, її онука Валерія та її діти залишили Харків у пошуках більш безпечного місця. Фото бабусі в Інстаграмі онука підписала:  

  «Це моя бабуся Ліда, 1938 року народження. Вона вже пережила одну війну. Довго розмірковувати не буду. Скажу одне, навіть вона готова захищати свою землю, свій дім і своїх онуків і праонуків від російських загарбників.» 


  Зухвала бабуся з котиком

  бабуся Кінг

  Фото бабусі, яка міцно тримає котика та відсилає російських загарбників слідом за російським кораблем вперше опублікував американський письменник Стівен Кінг. Наразі невидомо, хто ця пани. Фото письменник підписав:

  «Українка вітає російське військо.»

  #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: Твитер @StephenKing, Інстаграм @emmanuellebeart, @jenniferaniston

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  Статьи по теме