UA
RU

В Національній опері представлять «Трістана та Ізольду» Вагнера. Вперше в незалежній Україні

Редагувати переклад
Це важливий крок для української опери.
В Національній опері представлять «Трістана та Ізольду» Вагнера.  Вперше в незалежній Україні-Фото 1

15 вересня о 18:00 в Національній опері України прозвучить один з найскладніших та водночас найпрекрасніших шедеврів, створених за всі століття існування оперного жанру — «Трістан та Ізольда» Ріхарда Вагнера. Цей твір буде виконано вперше в історії незалежної України. Проєкт є копродукцією Kyiv Symphony Orchestra та Національної опери України.

У концертному виконанні візьмуть участь солісти Олександр Шульц (Трістан), Юліана Баварська (Ізольда), Тарас Штонда (Король Марк), Тетяна Спаська, Алла Позняк (Брангена), Олександр Форкушак (Курвенал), Дмитро Фощанка (Мелот), Олександр Вознюк (Пастух), Ігор Євдокименко (Рульовий), Дмитро Іванченко (Молодий моряк), а також білоруський диригент Віталій Алексейонок. Для більшості солістів участь у київському представленні «Трістана та Ізольди» стане дебютом у партії.

Перше за часи незалежності, виконання «Трістана та Ізольди» Вагнера є визначною подією для української культури. Адже виконання однієї з найскладніших партитур в історії опери і загалом робота з вагнерівським репертуаром є лакмусовим папірцем як для музикантів, так і для театру, організаторів, зрештою, і публіки та стану оперної культури країни у цілому. Принциповим для проєкту є залучення лише українських вокалістів та українського оркестру, які сміливо прийняли цей виклик та доводять наявність в Україні оперного потенціалу світового рівня,

-говорить продюсерка проєкту Анна Ставиченко

Читайте також: 1 вересня розпочинається прийом заявок на участь у 7-му конкурсі премії PinchukArtCentre

Тривалість події – 5 годин з двома антрактами.

Статьи по теме