В Україні відбудеться онлайн-фестиваль кіно про вино до свята Божоле Нуво

З 20 до 28 листопада відбудеться онлайн-фестиваль кіно про вино Wine Film Fest. Подія організована UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Французьким інститутом в Україні до свята молодого вина Божоле Нуво. Переглянути добірку фільмів можна на сайті winefilmfest.com.ua безкоштовно.

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль кіно про вино до свята Божоле Нуво-Фото 1

Божоле Нуво – це свято молодого вина, яким вже понад 50 років кожного 3-го четверга листопада Франція та сучасний світ відзначають завершення збору врожаю. Саме цій події приурочений Wine Film Fest – кінофестиваль про французьке вино та виноробство. До програми увійшли п’ять стрічок різних жанрів.

Драматична комедія «Повернення до Бургундії» режисера Седріка Клапіша розповідає про трьох спадкоємців, які після смерті батька мають відновити маєток і повернути родинним виноградникам минулу славу. Одну з головних ролей виконує зірка знаменитого фільму «Три метри над рівнем неба» Марія Вальверде.

Про тонкощі виноробської праці, а також шлях, який проходить вино від лози до пляшки, глядачі дізнаються з документальної стрічки «Душа вина» режисерки Марі-Анж Ґорбаневські.

Читайте також: Артпроєкт «Діабет не вирок»

До програми також увійшла комедійна мелодрама «Осіння казка» – фільм-призер Венеційського кінофестивалю. Головня героїня стрічки – 45-річна виноробниця, найкраща подруга якої намагається таємно підшукати їй чоловіка. Режисер фільму – Ерік Ромер – один з найвизначніших представників «Нової хвилі» французького кіно.

Статьи по теме