UA
RU

В Україні запустили освітній кемп зі сталого розвитку для культурних та креативних індустрій

Редагувати переклад

З 27 по 29 вересня Асоціація експертів зі сталого розвитку у партнерстві з Німецькою Асоціацією KulturAktiv запрошують представників культурних та креативних індустрій прокачати свої проекти у темі екології та соціальної відповідальності. За результатами слухачі складуть свій перший сталий план, а п’ятірка найкращих отримає експертну консультацію. 

В Україні запустили освітній кемп зі сталого розвитку для культурних та креативних індустрій-Фото 1

Впродовж трьох днів учасники отримають відповіді на запитання: 

  • Чому сталий розвиток — це інструмент змін, а не нудне зобов’язання.
  • Навіщо управляти своїм екологічним та соціальним впливом. 
  • Як сталі рішення здатні розвивати вашу креативність.
  • Чому сортувальні баки на фестивалі  — не апогей сталості.
  • Як захистити свою ідею та бути прозорим.
  • Що таке “зелене видавництво” та “зелена бібліотека”.
  • Скільки коштує просування без шкоди на планетку.
  • І яка з цього всього вигода?

— 2021 рік оголошений Міжнародним роком креативної економіки для сталого розвитку на 74-й Генеральній Асамблеї ООН. Сектор щорічно генерує 2 250 мільярдів доларів та забезпечує більше робочих місць для молоді, ніж будь-які інші сфери, — кажуть організатори.

CreaCamp —  це освітня програма для тих, хто творить культурну та креативну  індустрію вже і зараз, шукає цікаві можливості для інновацій та розвитку, практикує свідоме споживання, цікавиться глобальними викликами та думає про свій вплив на навколишнє середовище та суспільство. Без жодних повчань та радикальних гасел — ми не вчимо, ми вчимося! Ти гнучкий, коли сталий! Гайда на CreaCamp!

Читай также: Вне зоны комфорта: С чем носить трендовые Crocs? 

Взяти участь у програмі можуть: менеджери фестивалів/концертів, представники галузі фешн та дизайну, архітектори, менеджери арт-просторів/галерей, представники видавничої та бібліотечної сфери з України та Німеччини. Більше року досвіду у галузі, вік до 35 років, впевнена англійська  і сильне бажання розвиватися! 

11 лекцій, 11 практикумів, 20 спікерів, 30 учасників. Міжнародна тусовка, панельна дискусія, сталий план, експертна підтримка, цікаві знайомства! 

Навчання безкоштовне, тож організатори оберуть тільки 30 заявок!

Нікуди їхати не треба, CreaCamp буде онлайн!

Реєстрація на сайті.

Дедлайн 15 вересня 00:00.

Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина).

Статьи по теме