UA
  RU

   «Відкрита музика міста» готує музичний подарунок Києву. Ви можете долучитися

  Громадська ініціатива «Відкрита музика міста»  вже чотири сезони доводить,  що класична музика не має меж, організовуючи безкоштовні концерти у цікавих форматах. Тепер команда ВММ вирішила втілити дуже особливий проєкт «Звучи з містом»: встановити в столичному парку імені Тараса Шевченка колонки, з яких лунатиме класична музика.

  Музика відкритого міста


  Музика відкритого міста 4

  Чому саме парк Шевченка? Бо це – улюблене місце киян та відповідь на питання туристів: «Куди піти в Києві?».


  Чому класична музика? Бо її вплив на людину не раз був досліджений, і більшість досліджень стверджують, що прослуховування класики покращує  нашу ефективність, креативність та в цілому робить нас щасливішими.

  Однією з локацій проєкту стане дитяча площадка, адже саме це місце є найулюбленішим серед київських дітлахів та їхніх батьків. Все, що оточує дитину, має безпосередній вплив на її розвиток та подальше становлення. Класична музика покращує пам’ять, позитивно впливає на розвиток розумової діяльності, покращує психологічний та емоційний стани, сприяє розвитку творчих і логічних здібностей та позитивно впливає на концентрацію уваги.

  Музика відкритого міста 3


  Музика відкритого міста 2

  Друга локація – площа навколо фонтану, яка, завдяки заходам «Відкритої музики міста», для багатьох жителів столиці вже асоціюється з класичною музикою та оригінальними форматами її подачі.

  Партнером «Відкритої музики міста» виступить Українське радіо, що надасть для плей-листів унікальні записи зі своїх фондів. Практика розповсюдження записів радіо-архівів є надзвичайно поширеною на Заході. «Відкрита музика міста» продовжує цю важливу загальносвітову традицію, відкриваючи доступ широкому загалу до «золотого фонду» української музичної культури.  Команда «Відкритої музики міста» пропонує долучитись до реалізації цього проєкту, який є можливістю зробити ще один крок до доступності класичної музики для містян та гостей Києва, та оголошує збір коштів на встановлення колонок у парку Шевченка. Долучитися до ініціативи можна, дізнавшись реквізити на сайті проєкту.

  Читайте також: ЗГАДАТИ ВСЕ: ГОЛОВНІ FASHION-ТРЕНДИ 2021 РОКУ


  Статьи по теме
  x
  x