UA
RU

росія визнала, що тримає у полоні українську журналістку Вікторію Рощину

Міністерство оборони рф підтвердело, що українська журналістка Вікторія Рощина була затримана і перебуває на теріторії росії. 

росія визнала, що тримає у полоні українську журналістку Вікторію Рощину-Фото 1

Як повідомляє Національна спілка журналістів України, українська журналістка Вікторія Рощина була затримана і перебуває у російському полоні. Володимир Рощин, батько Вікторії, отримав лист від міністерства оборони рф. У ньому російська військова поліція повідомляє:

«За наявними відомостями, Рощина Вікторія Володимирівна, 6.10.1996 року народження, затримана і наразі перебуває на території російської федерації».

Лист датований 17 квітня і прийшов 22 квітня. Після отримання листа Володимир Рощин звернувся до Міжнародного комітету Червоного хреста. Там підтвердили, що Вікторія Рощина перебуває в полоні, але доступу до неї наразі немає. Родина Вікторії подавала запит до окупаційної прокуратури Маріуполя і отримала повідомлення, що справи проти неї не заведено. Листи до російських генеральної прокуратури, слідчого комітету, омбудсмена залишилися без відповіді. 

Вікторія Рощина зникла безвісти на тимчасово окупованій території. Вона вела репортаж звідти 3 серпня 2023 року. Відтоді про неї нічого на було чутно. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Національна спілка журналістів України

Читайте також: «ВОНИ В ПОЛОНІ — ЩОБ ТИ БУВ ВІЛЬНИЙ!»: ВИЙШЛА СЕРІЯ СОЦІАЛЬНИХ РОЛИКІВ ПРО УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ, ЯКІ ДОСІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В ПОЛОНІ

Статьи по теме