UA
RU

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя, Василь Байдак та інші волонтери у мотиваційному відео Любомира Левицького

Історія про сучасних героїв, які вже майже рік роблять можливе й неможливе, аби підтримувати країну в тилу.

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя, Василь Байдак та інші волонтери у мотиваційному відео Любомира Левицького-Фото 1

Молодіжна ініціатива #ВліпиЗаСебе презентувала нове мотиваційне відео на підтримку волонтерського руху та професійного громадського сектору в Україні.  

Головний меседж ролика в тому, щоб показати трансформацію кожного молодого українця в цей складний період в історії країни. Волонтери і громадські діячі — це не окремі люди, які живуть десь там, мають суперздібності та допомагають, наче чарівники. Поки ЗСУ захищають нас на передовій, вони борються в тилу. І саме їхній боротьбі присвячене відео «Вліпи за Перемогу», що неодмінно надихне молодь займати активну позицію та робити максимум там, де можна бути корисним.

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя Василь Байдак та волонтери у відео Любомира Левицького

Режисером ролика виступив Любомир Левицький, який від початку повномасштабного вторгнення бере участь у волонтерських проєктах, підтримує військових та знімає документальне кіно про українські реалії. 

Герої відео — яскраві представники волонтерського руху України, соціально відповідальні люди та громадські організації. Зокрема, Power Kit — винахідники, що безкоштовно забезпечують ЗСУ надпотужними павербанками, створеними з використаних електронних сигарет; 11-річна Валерія Єжова, що збирає величезні суми грошей для армії, граючи в шашки; лідер гурту «Антитіла» та співзасновник однойменного благодійного фонду Тарас Тополя; стендап-комік і найкреативніший «збирач» коштів на потреби військових Василь Байдак; борець із корупцією Віталій Шабунін; проєкт відновлення Brave To Rebuild, благодійний фонд Happy Paw та інші герої нашого часу.

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя Василь Байдак та волонтери у відео Любомира Левицького

«Ми збудуємо нову Україну не угодою зі страхами, а перемогою над ними. Проєкт #ВліпиЗаСебе саме про таких українців та українок. Сміливих жити далі. Сміливих будувати нове життя. Сміливих об’єднати сьогодні весь світ навколо ідеї свободи та демократії. Проєкт цінний тим, що надихає інших. Наші герої заряджають, надихають та викликають повагу. Ми всі зараз разом у цьому процесі допомоги. Ми — українці!» — коментує Любомир Левицький.

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя Василь Байдак та волонтери у відео Любомира Левицького

Словом, це історія про кожного з нас. Тих, хто знаходить, донатить, репостить, розвозить, ріже картоплю, плете сітки, зустрічає посилки, годує бездомних тварин тощо. Ми всі не стоїмо осторонь — ми діємо. І нас таких майже 40 мільйонів.

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя Василь Байдак та волонтери у відео Любомира Левицького

«Наша мета — нагадати, що війна триває,  і кожен з нас може зробити свій внесок у Перемогу: вліпити за себе та своє майбутнє, — розповідає Тетяна Коврига, директорка GoGlobal. — У нас  одна мрія на всіх і ми робимо все, аби вона здійснилась: кожен на своєму місці. Кожен з нас боєць. І кожен — фронт». 

Долучайтесь. Допомагайте. Підтримуйте. Разом до Перемоги!

#ВліпиЗаПеремогу: Тарас Тополя Василь Байдак та волонтери у відео Любомира Левицького

Відео створено в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе, що втілюється в межах програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні. Зміст відео є винятковою відповідальністю Pact i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Статьи по теме