UA
RU

Володимир Дантес випустив кліп-історію драматичного дорослішання — «Однокласниця»

Редагувати переклад
Співак і ведучий Володимир Дантес випустив ностальгійний кліп "Однокласниця", присвячений першому коханню. 
Володимир Дантес випустив кліп-історію драматичного дорослішання — «Однокласниця»-Фото 1

Третій сингл співака – це лірична подорож в безтурботні 2000-ні, шкільні дискотеки і час, коли ми вперше закохувалися, несміливо викурювали цигарки, пробували алкоголь, слухали касети, знаходили порно, заховане батьками в антресолях, і намагалися бути як дорослі.

«Однокласниця» – це зворушлива розповідь про двох закоханих підлітків, в яких глядач може побачити себе і відчути легкий світлий смуток за тим, чого вже ніколи не буде вперше.

Я їхав в машині і подумав про те, що в нашому житті мало чого буде в перший раз. Чогось такого, чому б я сильно здивувався. Перший поцілунок, від якого у тебе підкошуються ноги, перший «Чупа-чупс», жуйка «Turbo», перевідні татуювання. У наш час не здивуєшся газованому напою. А тоді «Yupi», кола, кіндер сюрпризи, колекція бегемотиків, політ в літаку, поїздка в інше місто, вихід на сцену – все було неймовірно і в перший раз. Оскільки майже все це траплялося в школі, мені захотілося написати пісню, в якій буде відчуватися ностальгія, по тому, чого вже ніколи не буде вперше. Так до мене прийшла ідея пісні, завдяки якій можна було б зануритися в спогади і ніби побувати на шкільній дискотеці. Так ми з Яною Шемаєвою (Jerry Heil) створили «Однокласницю, – прокоментував DANTES свій новий трек.

Володимир Дантес випустив кліп-історію драматичного дорослішання — «Однокласниця»-Фото 2

Читай также: Светская львица рассекречивает тайны своего детства в документальном фильме

Режисером виступив Леонід Колосовський, відомий за кліпами для гуртів Ленінград, Время и Стекло і NK.

«Нам дуже пощастило на кастингу. Ми знайшли настільки чесних, чистих, щирих акторів, що в кадрі, по суті, вони робили все самі. Ми навіть не могли вимкнути камеру, поки не закінчиться сцена, тому що за нею було приємно спостерігати – з часткою іронії, ностальгії і внутрішнього тепла, яке виникало, коли ми дивилися на кадри. На майданчику найскладнішим було зняти двох ще малознайомих підлітків, що цілуються. Це ж не дорослі люди, а юні, які ще сильно хвилюються від такої близькості. Але вони виявилися справді хорошими акторами і змогли бути в кадрі цікавими і щирими, » – прокоментував Леонід Колосовський зйомки кліпу.

Подивитися новий кліп Володимира Дантеса можна за посиланням.

Статьи по теме