UA
RU

Волонтерство на користь України як елемент культурного обміну

Редагувати переклад
Українська інді співачка і авторка пісень Mari Cheba представила Україну на великому благодійному концерті в німецьому місті Безель на концертній арені BiB Arena. Івент  був організований ініціативною громадою „Ukraine-Hilfe“ з метою збору допомоги для України.

Волонтерство на користь України як елемент культурного обміну-Фото 1

Mari Cheba під  інструментальний акомпанемент німецького музиканта Мартіна Олдріна заспівала пісні зі свого нового альбому “220V” , а також спільнийний трек “October”. Це вперше, коли українська мова була поєднана в одній пісні разом з старовинною нижньо-німецькою мовою, яка є охоронним культурним надбанням північної Німеччини. Підтримали подію два найвідоміші інструментальні гурти, колискою для яких свого часу став Безель, — поп-рок оркестр „Big Band Bösel“  та  інструментальний оркестр Нижньої Саксонії  „Niedersachsen Soundorchester“. Це вперше за 10 років існування, коли гурти зустрілися разом на сцені.  

Внеском на нову допомогу Україні була вартість куплених квитків. Показово, що ще до початку концерту всі квитки, а це більше 700 місць, було повністю розпродано.

Волонтерство на користь України як елемент культурного обміну-Фото 2

З початку війни жителі Безеля переймаються та активно допомагають українцям. Завдяки їх активній залученості і жертовності  за цей час містяни самостійно змогли спорядити до України 5 експедицій з гуманітарною допомогою. 

Читайте також: ПАЛІНДРОМ: «ЗУСТРІЧАЮЧИ ЗАМКНУТУ ЛЮДИНУ, ВІДЧУВАЮ ДО НЕЇ ІНТЕРЕС, БО Я Ж ЗНАЮ, ЯК ЦЕ – БУТИ ТАКИМ»  

Статьи по теме