Спецпроекты now:

women’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залозwomen’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залозwomen’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залозwomen’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залозwomen’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залозwomen’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залоз
Шоу-бизнес, Общество

women’secret ініціювали соціальний проект, присвячений раку молочних залоз

women'secret – від жінок для жінок!

Вже більше 25 років, кожного сезону, іспанський бренд women’secret представляє декілька колекцій, кожна з яких створюється на основі потреб сучасної жінки в кожен момент її життя.

Тож зараз, до Міжнародного дня боротьби із раком молочної залози, ми хочемо підтримати жінок України, які переживають такий непростий період їхнього життя – боротьбу з недугою.

Щодня 39 жінок дізнається про свій діагноз: рак молочної залози, 18 жінок — помирають від злоякісних пухлин грудей.

Читайте також: КАК МИРОВЫЕ И УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ ПОДДЕРЖИВАЮТ МЕСЯЦ ОСВЕДОМЛЕННОСТИ О РАКЕ МОЛОЧНОЙ ЖЕЛЕЗЫ

Бренд women’secret разом з БФ «Квітна» розпочинає спільний проект «Краса – це здоров’я». Долучайтеся — підтримати ініціативу можливо в будь-якому магазині мережі women’secret.

З 7 по 20 жовтня, з покупки кожного бюстгальтера, 5 % від вартості буде перераховано на придбання необхідних матеріалів для Національного інституту раку.

Також прихильниці бренду в Києві мають змогу отримати купон на знижку 20% на процедуру УЗД молочних залоз в медичному центрі Олега Колібаби. Вчасне діагностування хвороби може врятувати життя, адже раку 1-ї та 2-ї стадії можна позбутися практично без наслідків!

Скажи «ні» раку грудей в Україні!

  • FASHION STORY: ТРЕНДЫ ЛЕТА 2020
  • MC Brand Influencers x Vichy
  • закохані в природу
  • путешествия
  • новый номер
  • MC Shop
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...