Як спланувати відпочинок із дітьми: 5 секретів Марини Тендітної

Для багатьох батьків подорожі з дітьми – неабиякий челендж. Проте не для мене. Мої малюки літають із двох місяців. Це перший секрет хорошої відпустки: діти мають звикати до пригод змалечку. Як мама, я не вважаю відпочинок із дітьми складним. З правильним підходом та фінансовою стабільністю він перетворюється на супер яскраві спогади для всієї родини.
 
Як спланувати відпочинок із дітьми: 5 секретів Марини Тендітної-Фото 1 
 
Не боюсь обирати екстремальні напрямки. Хто сказав, що з дітьми можна їздити лише на нудні пляжні курорти? Моя сім’я обожнює гори, океани та інші екзотичні місця. Так, звісно, з малюками буває складніше. Але мене більше лякає ймовірність нецікаво провести час, ніж складнощі в організації поїздки. До того ж мої діти ще в тому віці, коли їм достатньо просто бути поруч із люблячими та щасливими батьками. А це ми їм забезпечимо.
 
Більше речей – менше траблів у подорожі. Я не економлю на валізах – краще взяти більше, ніж потім шкодувати. Оскільки ми їздимо в екзотичні країни зі специфічною кухнею, то навіть гречку та вівсянку беремо із собою. На місці їх не купити, а це те, що ми їмо ледь не щодня.
 
Окремо має бути валіза в дорогу для дітей. Малюки брудняться в дорозі easy: сік розливається, шматки їжі падають на футболки та шортики. Тому в ручній поклажі має бути запасний одяг.
 
Дітям у дорозі нудно – це факт, з яким просто треба змиритися. Що більше буде речей, які займуть дітей у дорозі, то легше вони її переноситимуть. А значить, під рукою обов’язково мають бути їхні улюблені книжки та іграшки. Бажано нові, адже ними цікавіше гратися.
 
Посадка на літак, переліт, заселення в готель – все це займає час. Тому в ручній поклажі в нас вода та перекуси: їжа звична для дітей, ще й така, що довго не псується в теплі. Крім того, в салон літака беремо воду з трубочкою, щоб не закладало вушка під час зльоту та посадки.
 
Ще один маст хев – ліки на випадок непередбачуваних ситуацій: від звичайного нежитю до алергічної реакції. Також мої діти захищені вакцинацією, і я вже менше хвилююся, що вони підхоплять вірус у подорожі. І, звісно, має бути страховий поліс: без нього нікуди.
 
Важливо завчасно підготувати дітей. За декілька тижнів до подорожі розказую їм, куди ми їдемо, що будемо там робити, де будемо жити. Показую дітям фото готелю, пляжу, міста. Що більше вони знатимуть, то менше лякатимуться невідомого і тим краще почуватимуться в новій обстановці.
 
Зберігаю оптимізм і спокій. Я з нетерпінням очікую на кожну подорож. Жодних думок про те, що “з дитиною відпочити неможливо” я і близько не допускаю. Налаштувати себе на нові пригоди та враження – це вже половина успіху.
 
У подорожі часто щось йде не за планом, але я намагаюся зберігати спокій. Не забуваю, що малюкам передається мій стан: врівноважені батьки – спокійні діти.
 
Заздалегідь подбала про фінансову стабільність. Я не була б така спокійна, якби мене турбували фінансові труднощі. Але я знаю: поки я відпочиваю з дітьми, мій пасивний дохід від інвестицій у криптовалюту продовжує працювати.
 
Крім того, крипта дуже зручна для подорожей із дітьми. Для неї немає обмежень на кордонах: криптовалюту не потрібно обмінювати як традиційну валюту, а можна відразу використовувати для оплати ледь не в будь-якій країні світу. До того ж транзакції дешеві й швидкі, а криптогаманці захищені паролями та шифруванням. Я вже давно використовую криптокартку і нею розраховуюся за кордоном без проблем.
 
Тому непередбачувані витрати під час подорожі мене не лякають. Якщо доведеться змінити готель чи буде можливість продовжити відпустку, я з легкістю це зроблю.
 
А найбільше я ціную пасивний дохід за те, що він дозволяє присвячувати більше часу сім’ї, зокрема спільним незабутнім подорожам.
Статьи по теме