UA
RU

У застосунку «Дія» тепер можна знайти найближче укриття

Редагувати переклад

У «Дії» з’явилася нова послуга. Тепер у застосунку можна знайти найближче укриття, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут.

У застосунку «Дія» тепер можна знайти найближче укриття-Фото 1

У застосунку «Дія» з’явилася нова послуга. Відтепер тут можна знайти найближче укриття, переглянути про нього інформацію та прокласти маршрут. На інтерактивній мапі буде вказана адреса, вид, рейтинг, фото укриття та інформація про доступ. Також тут можна дізнатися, скільки людей вміщує кожне укриття. Ще у застосунку можна оцінити стан укриття, залишити відгук і повідомити, якщо воно зачинене. Усі відгуки передадуть до органів місцевого самоврядування. Крім того, у «Дії» є можливість поділитися локацією з родичами або друзями.

Щоб знайти найближче укриття, треба авторизуватися в застосунку. Далі — натиснути на розділ «Незламність», потім вибрати категорію «Укриття». У застосунку є можливість відфільтрувати вибір — для цього треба нажати кнопку «фільтрувати» і поставити необхідні параметри. Після вибору укриття на мапі застосунок прокладує маршрут. Ще один важливий момент — опція завантаження мапи. Це дасть змогу шукати укриття, навіть при відсутності зв’язку чи інтернету. Для цього треба перейти в розділ «Незламність» і натиснути «Завантажені мапи». 

З міркувань безпеки укриття в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях недоступні в застосунку. Їхні адреси можна дізнатися в органів місцевого самоврядування.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Дія»

Читайте також: ЯК ЗНАЙТИ НАЙБЛИЖЧИЙ ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ

Статьи по теме