UA
RU

Якщо під час повітряної тривоги ви залишились у будинку, або не встигли добігти до укриття

Якщо під час повітряної тривоги ви залишились у будинку, або не встигли добігти до укриття:

бомбосховище

1. Негайно перейдіть у приміщення без вікон. Або скористайтесь правилом двох стін, які мають бути між вами та вулицею. Перша стіна візьме на себе силу вибуху. Наступна — руйнування.

2. Якщо виникла пожежа чи пошкодження будинку, негайно телефонуйте на 101. Вкажіть вашу точну адресу, поверх, квартиру. І за можливості вийдіть у безпечне місце.

3. Вже зараз призначте серед вашої громади людину, яка володітиме інформацією про всіх мешканців. Скільки їх? У яких квартирах вони знаходяться? А у разі надзвичайної ситуації повідомте цю інформацію рятувальникам.  Щоб у першу чергу вони могли евакуювати людей із вашого списку. І тільки потім перевіряти ймовірно порожні квартири.  

4. Якщо у вашому будинку стався вибух, залиште будівлю самостійно. Але залишіть двері відчиненими!  Тоді рятувальникам не доведеться зрізати їх бензорізом для обовʼязкової перевірки. 

5. Якщо ви вирішили залишити місто чи свою квартиру, залиште ключі сусідам. Бо в разі надзвичайної ситуації у вашому будинку рятувальники будуть змушені перевіряти кожне помешкання, аби переконатися, що в ньому немає людей.

Інформація: https://t.me/psy_support

Статьи по теме