UA
RU

Яна Степаненко, яка постраждала під час удару рф по Краматорську, пробігла Бостонський марафон

Редагувати переклад

Яна Степаненко, яка постраждала під час удару рф по Краматорську, пробігла Бостонський марафон. Мета забігу — збір на біговий протез для захисника Олександра Рясного. 

Яна Степаненко, яка постраждала під час удару рф по Краматорську, пробігла Бостонський марафон-Фото 1

Дванадцятирічна Яна Степаненко пробігла Бостонський марафон, щоб зібрати кошти на біговий протез для захисника Олександра Рясного. У квітні 2022 року Яна Степаненко була на вокзалі Краматорська разом з родиною, коли військові рф нанесли ракетний удар. 

Яна Степаненко, яка постраждала під час удару рф по Краматорську, пробігла Бостонський марафон-Фото 2

«Тоді загинула 61 людина, 121 — зазнала поранень. У родині Степаненків вцілів лише Янин брат-близнюк. Мама втратила одну ногу, Яна — обидві. До США Яна поїхала на запрошення фундації One World Strong Foundation, що допомагає ветеранам і цивільним, які постраждали внаслідок терактів та військових дій», — розповіли у Національному реабілітаційному центрі «Незламні», амбасадором якого є дівчинка. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от UNBROKEN Ukraine (@unbroken.ukraine)

13 квітня Яна Степаненко здолала одну з дистанцій Бостонського марафону. Метою забігу став збір на біговий протез для пацієнта реабілітаційного центру — важкопораненого захисника Олександра Рясного. Торік на Запорізькому напрямку поряд з ним розірвався снаряд. Олександр втратив праву ногу. Він планує повернутися на службу і мріє бігати.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Національний реабілітаційний центр «Незламні»

Читайте також: СТАРТУВАВ ВІДБІР ДО УКРАЇНСЬКОЇ ЗБІРНОЇ НА ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2025

Статьи по теме