UA
  RU

  ЄС почала розглядати заявку України на постійне членство

  Момент, до якого країна йшла майже 30 років.


  Вчора, 28 лютого, стало відомо, що Президент України підписав заявку на членство в ЄС і відправив її до Брюсселю.

  Сьогодні, 1 березня, стало відомо, що документ досяг пункту призначення та Надзвичайний і повноважний посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов особисто вручив заявку в руки Постійному представнику в Раді ЄС Франції Філіпу Легліз-Коста. Той, в свою чергу, не відмовив, а це означає, що процес розглядання нашої заявки вступив у силу.


  Вручив підписану Президентом України Володимиром Зеленським заявку України на членство в Європейському Союзі Постійному Представнику при ЄС головуючої в Раді ЄС Франції Філіпу Легліз-Коста. Заявку зареєстровано. Процедуру розгляду розпочато,

  — зазначив він.

  Читайте також: Український дизайнер Серж Смолін допомагає біцям ЗСУ  Варто зазначити, що після вторгнення Росії на територію України, країни Європейського Союзу почали активно підтримувати український народ і називати нашу країну “однією з них”. Словаччина взагалі запропонувала спеціальну процедуру  прийняття України в ЄС. Хоча президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн підтримує Україну, поки не зрозуміло, чи буде одобрена українська заявка, дивлячись на ситуацію, котра відбувається на нашій території.

  Статьи по теме