UA
RU

Заборона TikTok: тепер для посадовців Великої Британії і Нової Зеландії

Редагувати переклад

У Великій Британії посадовцям заборонили встановлювати китайський застосунок TikTok на робочих телефонах і пристроях. На особистих тлефонах його можна залишити. 

Заборона TikTok

Британським міністрам TikTok забороняють з міркувань безпеки. Уряд побоюється, що конфіденційні дані, які зберігаються на офіційних телефонах, можуть бути доступні уряду Китаю. Громадянам радять перед тим, як завантажувати застосунки і починати користуватися соціальними медіаплатформами, перевіряти їхню політику щодо даних.

Заборона TikTok

Сполучені Штати заборонили встановлювати і користуватися TikTok на офіційних пристроях у грудні; Канада і Європейська комісія — минулого місяця. Сьогодні о забороні TikTok на всіх пристроях із доступом до парламентської мережі заявила Нова Зеландія. Рішення було прийняте на основі аналізу експертів з кібербезпеки. 

В Індії цю платформу забанили ще в середині 2020 року. Загалом уряд заборонив 59 китайських застосунків. Причина — передача даних користувачів на сервери за межами країни. Як стверджували індійські посадовці, ці застосунки завдавали шкоди суверенітету, цілісності, обороні Індії, безпеці держави і громадського порядку.

Заборона TikTok

Раніше було виявлено, що працівники ByteDance, материнської компанії TikTok, відстежували декілька західних журналістів. У ByteDance заявили, що цих працівників звільнили.

Представники TikTok заперечують звинувачення в передачі особистих даних користувачів китайському уряду.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Solen Feyissa / Unsplash

Читайте також: МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ США ВВАЖАЄ, ЩО COVID-19, ЙМОВІРНО, Є РЕЗУЛЬТАТОМ ВИТОКУ З ЛАБОРАТОРІЇ

Статьи по теме