Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»

Редагувати переклад
Торік CHER’17 розпочав співпрацю з фондом «Діти Героїв», ініціювавши проєкт «Час дарувати любов», що мав величезний успіх. Цьогоріч, напередодні Дня святого Миколая, український бренд  продовжили цю чудову традицію й запустили марафон добра, щоб якомога більше маленьких українців могли здійснити свої мрії.

Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»-Фото 1

Команда бренду організували зустріч з арт-терапевтом, на якій підопічні фонду розфарбували горлиць ручної роботи. Цю пташку обрали невипадково: саме горлиця символізує щастя, мир та надію — все те, що зараз так важливо для кожного з нас.

Дитяче мистецтво перетворили на прикраси, які доступні в лімітованій кількості. А також  у магазинах та на сайті бренду можна придбати горлиць ручної роботи та, за бажанням, кастомізувати їх на власний смак. 100% від продажів буде спрямовано до фонду «Діти Героїв», що дбає про дітей, які внаслідок війни втратили одного чи двох батьків.

Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»-Фото 2

Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»-Фото 3

Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»-Фото 4

Здійснюйте дитячі мрії разом із CHER’17! Бренд розпочав марафон добра на підтримку фонду «Діти Героїв»-Фото 5

«Це наша друга ініціатива з фондом «Діти Героїв». Ми дуже хочемо, щоб у цей складний час, незважаючи на обставини, якомога більше дітей змогли здійснити свої мрії та отримати необхідну психологічну й матеріальну допомогу. Від бренду, на запит трьох сімей, якими опікується фонд, ми придбали та передали візочки й оплатити необхідні ліки. А разом із нашими клієнтами та прихильниками бренду ми віримо, що зможемо здійснити ще більше дитячих бажань!» — коментує співзасновниця бренду Тетяна Парфільєва.

«Здійснюй мрії, неси щастя, носи щастя» — закликають у CHER’17. Тож не зволікайте і долучайтесь до ініціативи, яка неодмінно подарує радість тим, хто цього найбільше потребує.

Читайте також: ОБІЙМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ ONE BY ONE ТА КАТІ ОСАДЧОЇ 

Статьи по теме