UA
RU

Жінкам від жінок: жіночий фонд ООН надасть гранти для громадських організацій України

Редагувати переклад

Щоб допомогти українським переселенкам реалізувати свої проєкти.

Жіночий фонд ООН розпочав конкурс для українок, які ведуть громадську діяльність на території України.

Жінкам від жінок: жіночий фонд ООН надасть гранти для громадських організацій України-Фото 1

Фото:wphfund.org

Мета цього конкурсу – фінансово допомоги та забезпечити соціально-економічне відновлення, представництво та лідерство жінок у кризовому й гуманітарному плані. Організатори конкурсу будуть акцентувати увагу на громадських проектах та ініціативах, які створені жінками-переселенками чи допомагають їм, при чому, це можуть бути також внутрішньо переселені особи.

Гранти надаватимуть за двома профілями:

  • програмне фінансування (від 30 до 350 тисяч доларів для фінансового забезпечення діяльності організацій у контексті соціально-економічного відновлення та політичної участі жінок у миробудуванні);
  • інституційне фінансування (від 5 до 30 тисяч доларів для зміцнення інституційної можливості місцевих організацій, що у своїй діяльності дотичні до жінок-переселенок, активно підтримують їх або створені ними).

Читайте також: Тимчасові переселенці: повертатися додому чи ні, якщо війна ще триває 

Заявки приймаються від кількох організацій у співпраці, але головним правилом повинно бути те, що головна організація має відповідати основним критеріям конкурсу.  Одна організація має нагоду подати заявку лише один раз. Також варто мати на увазі, що організації повинні знаходитися на території України чи Молдови (згідно умов конкурсу). Заявку на участь можна за посиланням до 11 липня.

Статьи по теме