UA
RU

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію

Редагувати переклад
"Життя переможе" – девіз молодого українського бренду зі Львова Lesi Pak, який створює одяг для немовлят. В сьогоднішніх реаліях України ці слова мають ще більш важливий і навіть сакральний зміст.

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 1

В основі філософії бренду – поєднання класичних європейських традицій створення дитячого одягу з українською душею та спадщиною.

«Велику увагу ми приділяємо деталям, практично всі наші речі створюються вручну і це дозволяє контролювати якість кожної. Ми орієнтуємось на створення позачасових речей, хоч і мініатюрних, які потім можна буде передати наступним поколінням«, – розповідає засновниця марки Леся Пак.

Також однією із ключових спеціалізацій Lesi Pak є класичні хрестильні сукні, без яких неможливо уявити як українську культуру, так і європейську.

«Хрестильна сукня – це перша головна річ дитини, яка якраз і може дати старт тій спадкоємності, – продовжує дизайнер. – Людина, яка знає своє коріння, історію і шанує сімейні традиції, в майбутньому немає проблем із самоідентифікацією і з особливою шаною ставиться до своєї рідної землі та країни«.

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 2

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 3
Складається нова колекція Lesi Pak з двох лінійок – повсякденної та хрестильної. У першу увійшли пов’язані вручну кардигани з м’якої натуральної пряжі в спокійних пастельних відтінках, трусики та штани з натурального гіпоалергенного льону, а також м’якого вельвету. Друга – це постійна колекція хрестильних образів для дітей різного віку. Сюди увійшли як традиційні довгі сукні, так і практичніші комплекти для немовлят.

«Приклад аристократичних сімей Європи нам демонструє наскільки сакральною та важливою річчю в сімейній історії є хрестильна сукня, яка передається від покоління до покоління і передає найпотужнішу енергетику нашим нащадкам, нашому майбутньому, адже життя обов’язково переможе«.

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 4

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 5

«Життя переможе»: український бренд Lesi Pak презентував колекцію-Фото 6

Читайте також: УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА: ЯК ДАВНІЙ ОБЕРІГ ВІД ТЕМНИХ СИЛ ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ГЕОПОЛІТИЧНИЙ МАНІФЕСТ 

Статьи по теме